Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі

Ілля Діков

Діков Ілля Валерійович: мер-корупціонер намагався підкупити Уляну Супрун

Діков Ілля Валерійович - голова Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім'я
  4. Кар'єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання
  8. Відео

Біографія

Ілля Діков народився 20 лютого 1976 року в місті Києві.

Нині проживає в місті Вишневому.

Освіта

Після закінчення київської середньої школи став студентом місцевого університету внутрішніх справ. Закінчив виш із відзнакою і отримав диплом магістра за спеціальністю “Правознавство”.

Займається науковою діяльністю в напрямку: "Правова система управління міським господарством". Працює над кандидатською дисертацією.

Сім'я

Дружину Іллі Дікова звуть Наталя. Пара має сина.

Кар'єра

Свою трудову діяльність розпочав після закінчення служби в органах внутрішніх справ України в званні підполковника міліції.

Через десять років обіймав посаду заступника начальника міліції. В подальшому став начальником міліції громадської безпеки Києво-Святошинського райвідділу ГУ МВС України в Київській області.

На виборах 2010 року балотувався від "Партії регіонів" і був обраний депутатом Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Через рік обіймає посаду секретаря Вишневої міської ради.

У зв'язку з відстороненням від посади попередника Дікова, Ілля Валерійович стає виконувачем обов'язків голови Вишневого міської ради.

А з грудня 2011 року вступає на посаду градоначальника Вишневої міської ради VI і VII скликань.

На виборах 2015 року балотувався як самовисуванець, позапартійний, був переобраний на пост голови Вишневої міської ради.

Мер Діков захоплюється футболом і шахами. Має медалі "За бездоганну службу" - II і III ступенів; відзнаку МВС України "За відзнаку в службі" - I і II ступенів.

Компромат

Ім'я мера пов'язане з гучним корупційним скандалом - спроба дати хабар виконувачу обов'язків Міністра охорони здоров'я Уляні Супрун.

У 2017 році їй була запропонована квартира в обмін на медичне обладнання для місцевої лікарні. За словами в.о. Міністра, вона повідомила про цей факт у правоохоронні органи.

У зв'язку з цим була підписана електронна петиція з вимогою дострокового припинення повноважень міського голови.

Також ім'я мера фігурувало в скандалі з неякісним ремонтом доріг, відсутністю парків і зон відпочинку в місті. Жителі міста висловлювали меру невдоволення переповненістю шкіл і садків, хаотичною забудовою, відсутністю комунального транспорту.

Ім'я градоначальника тісно пов'язане зі співробітниками правоохоронних структур. Після вступу Іллі Дікова на посаду в місті встановлюється контроль і фактично вводиться приватна правоохоронна система, якою займається депутат місцевої ради і глава поліцейської атестаційної комісії Сергій Гулієв.

Ім'я градоначальника і його секретаря Сергія Пишного часто зустрічається на сторінках ЗМІ.

Декларація

За даними електронної декларації, градоначальник має три ділянки землі загальною площею 6 тисяч 103 квадратні метри, квартиру площею 95 квадратних метрів і гараж площею 92 квадратні метри, задекларовані на дружину Наталію Вікторівну.

Автомобільний парк сім'ї мера складається з двох машин: Chevrolet Niva 2008 року випуску і Volkswagen passat 2016 року випуску, оформлені на Іллю Дікова.

Заробітна плата за основним місцем роботи у глави міста за рік склала 379 тисяч 213 гривень. Дохід від подарунків у негрошовій формі склав 947 гривень.

Дохід дружини мера від підприємницької діяльності поповнив бюджет сім'ї на 900 тисяч 325 гривень.

Сума, взята в кредит, склала 31 тисячу 438 гривень.

Готівкові кошти, задекларовані на подружжя, склали 1 мільйон 950 тисяч гривень. На банківському рахунку задекларована сума 50 тисяч 496 гривень.

Посилання

Фейсбук-сторінка міської ради Вишневого

Відео

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2018/04/7/7177020/

Дата народження
20 лютого 1976
Країна
Україна
Соцмережі