Країна
Україна

Інга Андрєєва

Андрєєва Інга Олександрівна: новий гендиректор Mastercard в Україні

Інга Олександрівна Андрєєва - банкір з 16-річним досвідом роботи. Займаючи керівні посади в "Мастеркард Україна", вона прийшла на зміну попередньому керівнику компанії - Вірі Платоновій, яка, у свою чергу, перейшла до конкурентів.

Біографія

Про біографію Інги Андрєєвої відомо вкрай мало. Народилася вона в 1977 році. У 41 рік зайняла посаду гендиректора українського представництва Mastercard Europe. Крім роботи виховує двох дочок, які успішно навчаються в школі, а також вивчає гру на фортепіано.

Сім'я

Жінка заміжня, має двох дітей.

Освіта

За даними одного з видань, Інга закінчила магістратуру за фахом "банківський менеджмент" в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Кар'єра

Андрєєва працює в банківській сфері понад 16 років. У 2013 році, коли її колега, а нині конкурент Віра Платонова очолила українське представництво Mastercard Europe, вона тільки прийшла в компанію, зайнявши посаду головного менеджера по роботі з клієнтами.

Наступного року була підвищена до керівника департаменту по роботі з клієнтами в Україні і Молдові.

26 вересня 2018 року призначена генеральним директором "Мастеркард Україна", змінивши на цій посаді Віру Платонову, яка пішла в конкуруючу компанію "Віза".

Новини

У вересні 2018 року в українському офісі корпорації Mastercard змінився гендиректор. Віра Платонова, яка раніше обіймала цю посаду, перейшла в компанію Visa, де свого часу починала кар'єру.

Керівництво "Мастеркард Україна" запропонувало вакансію керівника компанії Андрєєвій Інгі (директору відділу по роботі з клієнтами в Україні і Молдові), і після її згоди відразу ж оголосило про кадрові зміни. 

Андрєєва заявила, що на новій посаді продовжить займатися досягненням цілей компанії Mastercard в рамках її стратегії на українському ринку шляхом більш активного впровадження інновацій, digital-технологій і фінансової інклюзії.

Платонова ж, яка пропрацювала керівником "Мастеркард Україна" 5 років, після свого відходу стала віцепрезидентом і главою регіонального підрозділу в країнах СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa.

За словами Інги, головне питання, над яким вона планує працювати - це зниження рівня розрахунків готівкою і підвищення числа безготівкових платежів основною частиною населення.

Статки і джерела доходів

Інга Андрєєва з 2018 року очолює компанію "Мастеркард Україна".

У тому ж році вона увійшла в сотню найвпливовіших жінок країни за версією видання "Фокус"

Міжнародна система онлайн-платежів Mastercard є лідером на українському ринку. Підприємство випустило близько 25 мільйонів платіжних карт (майже 70% від загальної кількості тих, якими користуються українці).

За даними Нацбанку впродовж трьох кварталів 2018 року система Mastercard опрацювала понад 500 мільйонів транзакцій по картах на суму понад 230 мільярдів гривень.

Країна
Україна