Дата народження
16 жовтня 1997
Країна
Україна
Соцмережі

Інгрет Костенко

Співачка, автор пісень

Дата народження: 16.10. 1997 р.

Рідне місто: Вінниця

Українка з німецьким корінням з дитинства відрізнялася бунтарським характером. Вона прогулювала шкільні заняття і любила похуліганити. Єдиним путнім заняттям, до якого вона ставилася з відповідальністю і непідробним інтересом, була музика. Власне, музичну школу вона закінчила з відзнакою. Мистецтво по-справжньому захоплювало її, тому на уроках вона складала пісні, а не слухала лекції педагогів.

Щоб проявити свій талант, Інгрет Костенко брала участь в різних конкурсах. У 2015-му році вона стала учасницею проекту «Х-фактор». Але це шоу не принесло їй славу.

У 2017-му році Інгрет Костенко вперше засвітилася перед широкою аудиторією на телешоу «Голос країни». На сліпих прослуховуваннях її виконання пісні «Пташечка» зацікавило всіх суддів. Вокальним тренером співачки став Потап. Але перемогти на цьому талант-шоу Інгрет Костенко не вдалося. Вона посіла друге місце.

У 2018-му році співачка пробує свої сили в національному відборі на конкурс «Євробачення». Але її пісня «Save My Planet" не підкорила слухачів, і співачка не потрапила на бажану подію.

Зараз дівчина працює над створенням проекту «INGRET».

Інгрет Костенко приваблює публіку своєю манерою виконання, яка абсолютно не поєднується з її зовнішнім виглядом. Дещо мультяшний образ біловолосої дівчинки з ластовинням у багатьох викликає посмішку. Разом з тим, її музика має похмурий і холодний відтінок. Джазовий вокальний стиль приправлений диссонансами.

На плечі у дівчини є татуювання у вигляді двох котячих лапок. Спершу Інгрет набила собі тільки одну лапку, але, коли батьки змусили звести її, дівчина доповнила картинку. Очевидно, цей суперечливий характер робить основний вплив на творчий стиль співачки, роблячи його привабливим і дуже перспективним.

Особисте життя

Співачка не розголошує подробиці свого особистого життя.

Скандали

На шоу «Голос країни» Інгрет Костенко виконала пісню «Ой, летіла зозуля». Її виступ викликав скандал. Зірка шоу-бізнесу Мар'яна Садовська звинуватила організаторів шоу в плагіаті. За її словами, фортепіанне аранжування пісні та манера виконання Інгрет повністю повторюють її. Співачка має намір відстоювати свої авторські права в суді.

Статок

Інформація про прибутки Інгрет Костенко не представлена ​​у відкритих джерелах.

Дата народження
16 жовтня 1997
Країна
Україна
Соцмережі