Дата народження
11 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Інна Цимбалюк

Українська фотомодель, телеведуча, актриса. Здобула популярність, вигравши конкурс «Міс Україна-Всесвіт-2006».

Дата народження:
11.06.1985 р.
Рідне місто:
Чернівці

Інна Цимбалюк народилася в простій родині. Її батько працював у туристичній сфері. Мати Інни була викладачем.

Інна Цимбалюк стала бажаною дитиною в сім'ї. Вона народилася через 10 років після того, як її батьки вступили в шлюбний союз.

Коли Інні виповнилося 5 років, вона почала займатися художньою гімнастикою. Як пізніше зізналася Цимбалюк, в тому віці вона була досить вгодованою дитиною. Тренер сумнівався в її спортивних здібностях. Пізніше дівчинка отримала титул кандидата в майстри спорту. З дитинства вона мріяла стати тренером з художньої гімнастики. Згодом пріоритети дівчини змінилися.

У 1998 році, коли Інні було 13 років, вона почала свій шлях у модельному бізнесі. Дівчина прибула до Києва, щоб зробити портфоліо. Як пізніше з'ясувалося, професійним фотографом виявився журналіст, який по суті не вміє проводити зйомку. Проте саме ця подія дала Інні старт у модельному бізнесі. Після зйомок дівчина повернулася до Чернівців. Незабаром вона вирушила на конкурс «Міс Західна Україна». Тоді їй не вдалося посісти перше місце. Інні дістався приз глядацьких симпатій. Аналогічний приз вона отримала в низці конкурсів краси, в яких брала участь з 1998-го по 2005-ий рр.

У 2001-му році Інна Цимбалюк отримала перемогу на конкурсі «Панна Західна Україна».

У 2003-му році вона стала «Королевою Києва».
У 2006-му році Інна Цимбалюк виграла на конкурсі краси «Міс Україна-Всесвіт». Потім вона вирушила на конкурс «Міс Всесвіт» у Лос-Анджелес. Завоювати перемогу їй не вдалося, але дівчина потрапила у 20-ку найкрасивіших моделей світу. У той період вона була студенткою київського інституту культури і мистецтв.
Ще на першому курсі навчання модель почала працювати на телебаченні. У той період вона була ведучою розважальної програми на чернівецькому телеканалі. Пізніше Інна Цимбалюк стала співведучою Савіка Шустера.

У 2008-му році популярна модель вела шоу «Танцюю для тебе» (канал «1 + 1»). Надалі вона вела безліч розважальних шоу на топових телеканалах країни.

У 2007-му році Інна Цимбалюк почала кар'єру кіноактриси. Вона дебютувала в серіалі «Серцю не накажеш». Надалі модель знялася в епізодичних ролях кількох картин.
У 2009-му році Інна Цимбалюк стала актрисою «Нового драматичного театру на Печерську».

Особисте життя

Інна Цимбалюк не любить розкривати подробиці свого особистого життя. Відомо, що модель вже тривалий час живе разом із якимось юристом. Його ім'я дівчина не розголошує.
У 2015-му році у пари народилася дочка.

Статок

Точна інформація про доходи Інни Цимбалюк пресі не відома.

Дата народження
11 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі