Дата народження
18 серпня 1960
Країна
Україна

Йосиф Мосціпан

Мосціпан Йосиф Михайлович: мер на Тернопільщині, що гріє руки на громаді

Мосціпан Йосиф Михайлович – очільник міста Бучач на Тернопільщині, який віддавна працює в міській раді; подейкують, що мер приховує бюджетні кошти, користується громадським транспортом у своїх цілях та має ще деякі «грішки» за пазухою.

Біографія

Йосиф Мосціпан народився 18 серпня 1960 року в Луганській області. Зараз проживає в селі Трибухівці Бучацького району Тернопільської області, хоч зареєстроване місце проживання – місто Бучач.

Освіта

Закінчив Івано-Франківський інститут нафти й газу.

Сім'я

Одружений. Обраницю Йосифа Михайловича звуть Ольга Олексіївна. Подружжя має двох дітей.

Кар'єра

Детальна інформація про кар'єру пана Мосціпана відсутня у відкритих джерелах. 

Відомо, що він працював на нафтових промислах Тюменської області, а також на державному підприємстві «Бучачгаз». 

З 1995 року Йосиф Михайлович заступник голови та секретар Бучацької міської ради. А в 2010 році його обрали вже міським головою.

Йосиф Мосціпан – член ВО «Батьківщина».

Компромат

У 2017 році жителі Бучача лютували через те, що в переддень свята Богоявлення Господнього міськрада приготувала громаді неприємний «сюрприз».  

У час, коли населення готується до родинного свята, готує святкові страви, пече пляцки, прибирає й святить воду в церковних храмах – в домівках зникла мережева  напруга. А все тому, що голова міста Мосціпан організував масову вирізку дерев на пішохідній алеї без попередження населення, напруга була вимкнена на чотири години.

Також ЗМІ повідомляли, що мер Мосціпан ховається від громади. Згідно з законом «Про місцеве самоврядування» міський голова не рідше одного разу в рік має звітувати про свою роботу перед територіальною громадою на відкритих зустрічах з громадянами. Мосціпан за 7 років панування над містом, жодного разу не звітував перед громадою.

Крім цього, джерела повідомляють що Йосиф Михайлович користується громадським транспортом в особистих цілях, під час сесій міськради порушує регламент та приховує кошти з місцевого бюджету.

Декларація

Згідно з декларацією, поданою в 2019 році, Мосціпан Йосиф Михайлович має земельну ділянку на 630 м2 в Бучачі. На його дружину та доньку записана квартира в Трибухівцях площею 44.7 м2. Дружина також має невелику земельну ділянку на 29 м2.

Пересувається мер на VOLKSWAGEN VENTO 1992 року випуску.

За рік мер заробив на посаді 224 тисячі 801‬ гривню. Інших джерел доходу в нього немає. Дружина отримала 81 тисячу гривень (зарплата на Бучацькому комбінаті комунальних підприємств), а донька – 23 тисячі 646 гривень (працює в Національному заповіднику «Замки Тернопілля»).

Дата народження
18 серпня 1960
Країна
Україна