Дата народження
26 квітня 1960
Країна
Україна
Соцмережі
640

Ірина Акімова

Біографія

Ірина Акімова - 1960-го року народження. Виросла в місті Харків. Вивчала економіку в Харківському держуніверситеті.

Кар'єра

Починала свою кар'єру Ірина Михайлівна в якості наукового співробітника, працюючи спочатку керівником Київського інституту економічних досліджень і політичних консультацій, а потім - науковим діячем в Магдебурзькому і Варшавському університетах.

У 2007 році стала гендиректором центру аналітики в Бюро економічних і соціальних технологій. В цей же час балотувалася в нардепи України, і пройшла до Верховної Ради в списках Партії регіонів. При Вікторі Януковичі займалася питаннями економіки.

Коли Янукович переміг на виборах в 2010 році, Акімова стала 1-м заступником голови Адміністрації президента України (представляла президента в Кабміні).

У 2012 році знову була обрана нардепом, однак склала депутатські зобов'язання.

У початку 2014 року за указом В. Януковича зайняла посаду радника президента і його офіційного представника в Кабміні, але вже в квітні цього ж року покинула Партію регіонів.

Досягнення

Акімова Ірина - відома своєю політичною та державною діяльністю. Є кандидатом економічних наук, а також доцентом економічної кафедри в Харківському університеті.

Чутки і скандали

Ірину Михайлівну деякі журналісти називають улюбленицею В. Януковича, а також критикують за активне просування політики "регіоналів".

Статки і джерела доходів

Дохід Ірини Акімової за 2012 рік склав понад 566 000 гривен. Це приблизно в 2 рази більше, ніж в попередньому році. З них 406 381 гривню було виплачено в якості заробітної плати. Також чиновниця володіла земельною ділянкою площею 32 000 «квадратів", 3-ма квартирами і будинком площею 238 кв.м!

Крім цього, в 2012 році Акімова придбала новенький Ніссан того ж року випуску. На банківських рахунках у неї зберігалося понад 823 000 гривен. Ще 10 000 гривень Ірина витратила на страховку.

Особисте життя і сім'я

Незаміжня.

Фото і відео

Дата народження
26 квітня 1960
Країна
Україна
Соцмережі