Дата народження
11 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Ірина Антонюк

Антонюк Ірина Валеріївна: очільниця Сокирянської районної державної адміністрації Чернівецької області

Антонюк Ірина Валеріївна — у 2020 році розпорядженням президента Зеленського призначена головою Сокирянського району Чернівецької області.

  1. Біографія
  2. Освіта
  3. Сім’я
  4. Кар’єра
  5. Компромат
  6. Декларація
  7. Посилання

Біографія

Ірина Валеріївна Антонюк народилася 11 червня 1985 року у місті Кіцмань Чернівецької області.

Освіта

Ірина за освітою економіст. Вона закінчила Чернівецький торгово-економічний інститут Київського національного територіально-економічного університету.

У 2019 році Антонюк здобула другу вищу освіту. Ірина вивчала регіональне управління, місцеве самоврядування та управління містом у Національній академії державного управління при Президентові України.

Сім’я

Антонюк вийшла заміж у 17 років. Обранця звати Сергій. Він здобув вищу освіту у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича та займається підприємницькою діяльністю. У подружжя троє синів: Сергій, Василь та Арсен.

Кар'єра

З 18 жовтня 2016 по 2 лютого 2020 року Антонюк була керівницею Центру надання адміністративних послуг при Кіцманській районній державній адміністрації.

Ірина є депутаткою Кіцманської міської ради ОТГ. Вона входить до складу постійної комісії з прав людини, законності, регламенту, депутатської діяльності, етики в складі.

У 2019 році Антонюк взяла участь в парламентських виборах. Ірина балотувалася від Аграрної партії по 202-му мажоритарному округу (Вижницький, Кіцманський, Путильський райони, частина Сторожинецького району Чернівецької області).

Але стати народною депутаткою їй не вдалося. За неї проголосувало всього 1,22% виборців. З цим результатом Ірина опинилась на чотирнадцятому місці.

30 січня 2020 року Президент України Володимир Зеленський своїм розпорядженням призначив Антонюк головою Сокирянської районної державної адміністрації Чернівецької області.

Компромат

У травні 2019 року у статті про Ірину Антонюк було зазначено, що вона володіє власним автомобілем. "Двічі на тиждень Ірина власним автомобілем возить дітей займатися плаванням у спортивному басейні, старші вчаться у музичній школі грі на двох музичних інструментах". Однак у декларації про наявність у неї будь-якого транспорту інформації немає.

Декларація

У грудні 2019 року Ірина Антонюк опублікувала електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік. Нова керівниця Сокирянської РДА володіє разом з матір'ю житловим будинком (113.8 кв.м.) в Кіцмані.

За 2018 рік у якості зарплати в Центрі надання адміністративних послуг Ірина отримала 126,8 тисячі гривень. Допомога при народженні дитини становила 18,9 тисячі. Дохід чоловіка від заняття підприємницької діяльності — 600,9 тисячі гривень.

Грошові активи (банківські рахунки та готівкові кошти) Ірина Антонюк в декларації не вказала.

Посилання

Facebook

Дата народження
11 червня 1985
Країна
Україна
Соцмережі