Дата народження
06 квітня 1970
Країна
Україна
Соцмережі

Народна артистка України, співачка, автор пісень, телеведуча

Дата народження: 06.04.1970 р

Рідне місто: Київ

У 5 років Ірина почала займатися танцями. Через рік дівчинка стала солісткою дитячого ансамблю «Сонечко». У 1989-му році Ірина Білик створює музичний колектив «Цей дощ надовго». На початку 90-х рр. Ірина разом з групою і сольно бере участь в різних фестивалях, на багатьох з них їй вдається дістати перше місце.

У 1993-му році вона закінчує Київський інститут музики імені Глієра з естрадного вокалу.

Через рік Ірина Білик дебютувала на телебаченні як  ведуча шоу «Ніч новорічна» на Першому Національному телеканалі України (УТ1).

У 1995-му році співачка відправляється в своє сольне турне «Нова». Деякі музикознавці вважають цю подію першими гастролями в українському шоу-бізнесі.

У 1997-му році Ірина отримує звання «Співачки року», її трек «Так просто» стає абсолютним хітом, а однойменний альбом визнають найкращою платівкою року.

У 2002-му році Ірина Білик отримує звання «Відкриття року» в Польщі.

У 2011-му році Ірина Білик визнана «Народною артисткою» в Росії. Співачка є гостем та учасницею багатьох телепроектів і активно гастролює.

Особисте життя

У 1990-му році Ірина Білик жила разом зі своїм продюсером Юрієм Нікітіним, колишнім учасником групи «Цей дощ надовго». Їх романтичний союз розпався в 1998-му році. У тому ж році другим цивільним чоловіком співачки став модель Андрій Оверчук. 17-го червня 1999 року у пари народився син, якого назвали Глібом. У 2002-му році і цей шлюб був розірваний.

Через рік Ірина почала жити разом з хореографом і телеведучим Дмитром Коляденком. У 2006-му році пара розпалася.

У жовтні 2007-ого року співачка вступила в цивільний шлюб з Дмитром Дікусаром. Весілля відбулося в Ріо-де-Жанейро. Через 3 роки любов згасла і пара розлучилася.

Останнім чоловіком і першим офіційним чоловіком зірки став Аслан Ахмадов. У цьому шлюбі 8-го грудня 2015 го року з'явився на світ другий син Ірини Білик. Його назвали Табріз. Він народився за допомогою сурогатного материнства.

Скандали

Ірина Білик являється ще однією українською співачкою, яку радикально налаштована молодь звинувачує у зраді Батьківщини. Із цієї причини дуже часто відбуваються спроби зриву її концертів.

Радикали влаштовують різні провокації та бійки з фанами зірки.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році рівень прибутків співачки склав 170 тис. USD.

Дата народження
06 квітня 1970
Країна
Україна
Соцмережі