рейтинги
рейтинги
20 березня, середа
Ашберн
Вхід
Дата народження
15 травня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі
122
Ірина Геращенко

Політик, народний депутат України. Перший віце-спікер Верховної Ради України з 14 квітня 2016 року. Уповноважена президента України з мирного врегулювання конфлікту на сході країни. Заміжня, троє дітей.

Біографія

Ірина Геращенко народилася в Черкасах в 1971 році. Після школи переїхала до Києва, де вступила до університету імені Т.Г. Шевченко. Закінчила ВНЗ з відзнакою. Професійний журналіст. Має звання магістра зовнішньої політики. Також отримала диплом юриста.

Кар'єра

Ірина Геращенко почала працювати в середині 90-х в програмі ТПО «Молодість». Пізніше стає керівником студії «Відродження».

У 1998 році Ірина Геращенко переходить на канал «Інтер». З початку 2000-х працює на «Профі-ТВ».

Стає прес-секретарем Фонду сприяння інвестиціям. У період з 2006 по 2007 року Ірина Геращенко очолювала агентство УНІАН.

В середині 2000-х також починає роботу у політиці. Стає прес-секретарем Віктора Ющенка - президента України з 2005 по 2010 роки.

Досягнення

Ірина Геращенко вперше потрапляє у парламент в 2007 році. Знову балатється до Верховної Ради у 2012 році. Ірина Геращенко представляє політичну силу «Удар». Втретє отримує депутатський мандат в 2014 році, балотуючись від «Блоку Петра Порошенка».

Влітку 2014 року Ірина Геращенко стає уповноваженою з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Повноваження були отримані від Президента Порошенко.

У 2016 році досягає нового кар'єрного успіху. Ірина Геращенко стає віце-спікером ВР.

За професійні успіхи нагороджена орденом княгині Ольги. Має звання «Заслужений журналіст України».

Чутки й скандали

Ірина Геращенко - не скандальна фігура. За довгі роки політичної кар'єри критикувалася за підтримку президента Ющенка. Всіляко відстоювала інтереси свого «шефа», не дивлячись на всю спірність фігури третього президента сучасної України.

З'являлася інформація, що Ірина Геращенко пов'язана з компанією СFС Соnsulting, яка змагалася за отримання державних контрактів від МЗС. Крім того, звинувачувалася в підтримці інтересів чоловіка-бізнесмена в парламентських і провладних колах.

Статки та джерела доходів

За підсумками 2017 року Ірина Геращенко заробила 565 тисяч гривень. Кошти отримані в якості заробітної плати і компенсації діяльності народного депутата. Крім того, політик не відмовилася від отримання матеріальної допомоги на дитину.

Ірина Геращенко має готівкові кошти - 85 тисяч гривень, 32 тисячі доларів і 4 тисячі євро. Має майже 20 тисяч доларів заощаджень в банку.

Має авто «Лексус» за 1 мільйон гривень. Нерухомість політику не належить.

Також має колекцію живопису та коштовностей.

Особисте життя і сім'я

Ірина Геращенко перебуває у шлюбі з бізнесменом Антоном Зацепіним. Подружжя виховує двох дочок і сина.

Дата народження
15 травня 1971
Країна
Україна
Соц.мережі