Країна
Україна

Ірина Ковпашко

Заступник Голови правління Пенсійного фонду України. Одружена, має доньку.

Біографія

Ірина Ковпашко, закінчивши середню школу, вступила до Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка. Там дівчина вивчала юриспруденцію.

Свою кар'єру Ірина почала в 1987-му році. Тоді вона влаштувалася інспектором сектору пенсій Житомирського обласного відділу соціального забезпечення
У період з 1993-го по 2001-й рр. Ковпашко обіймала посади інспектора, головного спеціаліста, заступника начальника відділу по контролю за призначенням пенсій та допомоги Київського об'єднаного центру по нарахуванню та виплаті пенсій і допомоги. Потім Ірина Ковпашко працювала в структурі Пенсійного фонду України. Зокрема, вона обіймала посади заступника начальника управління, начальника відділу пенсійного забезпечення.

У 2017-му році Ірина була призначена на посаду заступника голови правління Пенсійного фонду України.

Особисте життя

Ірина Ковпашко перебуває у шлюбі. Ім'я її обранця — Петро Олександрович Ковпашко. У пари є дочка Дарина.

Цитати

Весною 2019-го року Ірина Ковпашко пояснила, як пенсіонерам отримати доплату. Вона повідомила, що додаткову виплату можуть отримати люди, чий трудовий стаж перевищує 20 років. Розмір надбавки становить 1205 грн. Громадяни з трудовим стажем понад 30 років зможуть отримати більшу надбавку. Її обсяг становить 2410 грн 17 коп. Варто зазначити, що такі доплати будуть одноразовими. На них можуть претендувати одержувачі низької пенсії в розмірі 40% від мінімальної заробітної плати. На 2019-й рік ця сума становить 1669 грн.

Ірина Ковпашко заявила, що одноразова виплата не вплине на розмір пенсії, кількість пільг і субсидію. Надбавка буде виплачуватися частинами.

Представниця пенсійного фонду також повідомила, що додаткову виплату призначив президент Петро Порошенко. Вона нараховується за рахунок розмитнення автомобілів на єврономерах. У період з листопада по лютий евробляхи принесли в бюджет 13 млн грн.

Крім того, Ірина Ковпашко нагадала, що з ініціативи Порошенка Кабмін вводить 13-ту пенсію для малозабезпечених пенсіонерів.

Статок

За 2018-й рік Ірина Ковпашко заробила 731076 грн. Про це свідчить її декларація. На банківських відсотках Ірина накопичила 15233 грн. На рахунку у чиновниці зберігається 556307 грн.

Ірина Ковпашко володіє двома земельними ділянками, приватним будинком і квартирою. На чоловіка записані автомобілі «Ford Fusion» і «OPEL MOVANO».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\06 июнь\3-7.05\5.06\Ирина Ковпашко.jpg
Країна
Україна