Дата народження
25 листопада 1993
Країна
Україна
Соцмережі

Ірина Островська

Українська співачка, актриса дубляжу і поетеса, переможниця телевізійного шоу «Співай, як зірка». Колишня солістка української жіночої поп-групи «ВІА Гра» (2014-2015).

Дата народження:
25.11.1993 р.
Рідне місто:
Лубни (Полтавська область)

Ірина Островська з дитинства мріяла стати співачкою. Як згадує Іра, її талант помітила вихователька з дитячого садка. Саме вона повідомила батькам Островської, що у них зростає артистка. Після цього мати Іри вирішила навчити її української народної пісні «Ой, у вишневому саду».

У віці 6-ти років дівчинка взяла участь у місцевому вокальному конкурсі. Малятку вдалося отримати приз глядацьких симпатій. Після цього Іру відправили в музичну школу. Так вона стала посилено займатися вокалом, а також грою на фортепіано. При цьому Островська активно виступала і брала участь у багатьох конкурсах. Результатом її старань стали понад 50 перемог.

Дитинство залишилося в минулому і змусило там же залишити музику. Коли Ірина досягла підліткового віку, батьки перестали підтримувати її музичні ініціативи. На їхню думку, робота співачки роботою не є і не здатна приносити хороші заробітки.
Так, у 2010-му році Островська переїхала до Києва і вступила до університету харчових технологій. Там дівчина вивчала менеджмент організації. Як пізніше розповіла Ірина Островська, освіту вона отримала для мами. Мрія про сцену її не покидала.

Правда, навчаючись в універі, дівчина не планувала кидати творчість. Насамперед вона почала шукати вокальні кастинги.

Через рік Ірина Островська стала учасницею талант-шоу «Народна зірка». Дівчині вдалося здобути перемогу на цьому проєкті.

У 2014-му році Островська потрапила в програму «Голос країни». Там її вокальним тренером став Сергій Лазарєв. Незабаром Ірина долучилася до складу тріо «ВІА Гра». Правда, співати в цьому колективі їй не довелося довго. Через рік Ірина Островська залишила еротичне тріо і стала учасницею шоу «Співай, як зірка».
Пізніше дівчина взялася за кінодубляж. У мексиканському мультфільмі «Круті яйця» вона озвучила Чікі.

У 2016-му році співачка випустила першу сольну пісню під назвою «Просто поруч бути».

Варто відзначити, що Ірина Островська активно займається благодійністю. Зокрема, вона виступила на багатьох концертах, що проводяться для бійців у зоні АТО.

Особисте життя

Співачка тримає в таємниці подробиці про особисте життя.

Статок

Інформація про доходи Ірини Островської не представлена у відкритих джерелах.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\15-20.07\16.07\XAQakMw7Cwc.jpg


Дата народження
25 листопада 1993
Країна
Україна
Соцмережі