Країна
Україна
Соцмережі

Ірина Седлецька

Седлецька Ірина Юріївна: одна з кращих топменеджерів в українському готельно-ресторанному бізнесі

Ірина Юріївна Седлецька починала свою кар'єру з посади простого консьєржа. Старанна праця і постійний розвиток привели до того, що вже у 26 років вона очолила керуючу компанію мережі готелів Premier Hotels and Resorts. Крім управління бізнесом, жінка виховує доньку.

Біографія

Ірина Седлецька народилася в 1986 році у Києві. Батьки були вченими-фізиками. У готельно-ресторанному бізнесі пройшла шлях від консьєржа до керівника мережею готелів.

Сім'я

Жінка заміжня з одним зі своїх співробітників, з яким познайомилася в Ялті під час роботи в готелі "Ореанда". Пара одружилася у 2004 році, а в 2012-му у них народилася дочка.

Освіта

Ірина отримала гарну освіту. Згідно з інформацією на її сторінці в Фейсбук, спочатку вона закінчила Брюссельський інститут Erasmushogeschool Brussel, потім вступила до Київського національного торгівельно-економічного університету, де вивчала готельно-ресторанну справу. Пізніше стала студенткою Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, де отримала спеціальність з обліку та аудиту.

На цьому жінка не зупинилася: маючи гарну базу знань і значний досвід, вона вступила до Cornell University School of Hotel Administration, де вивчала готельне операційне управління, а також до International Swedish Institute for Public Administration and JARSKOG consulting, де займалася стратегічним бізнес-плануванням.

Постійний розвиток і наполеглива праця допомогли Ірині Седлецькій досягти великого успіху в готельному бізнесі, який тоді тільки починав виходити на більш серйозний рівень.

Кар'єра

Седлецька Ірина більше 10 років пропрацювала готельним оператором мережі Premier Hotels and Resorts, яка включає 20 готелів по всій Україні. Близько 5 років вона займалася розвитком готелів "Ореанда" в Ялті і "Прем'єр Палас" у Києві.

Починала свою кар'єру нинішня бізнес-леді з посади звичайного консьєржа - видавала ключі від номерів у тризірковому київському готелі "Україна", який пізніше під її керівництвом перетворився в п'ятизірковий "Прем'єр-Палас".

Через деякий час відповідальну та ініціативну дівчину помітили і призначили заступником начальника служби прийому і розміщення, а незабаром відправили на два місяці в Ялту для підняття рейтингу "Ореанди".

Коли була створена національна мережа "Прем'єр-готелів", Ірина Седлецька отримала посаду гендиректора керуючої компанії. Протягом десятка років жінка керувала всією мережею готелів: розробляла їх імідж, працювала над поліпшенням сервісу, шукала способи підвищити доходи підприємств, працювала над підвищенням кваліфікації персоналу і т.д.

Віддавши компанії Premier Hotels and Resorts 10 років життя, Ірина прийняла пропозицію Vertex Hotel Group очолити їх мережу готелів і в березні 2019 року стала гендиректором цієї компанії.

За словами Седлецької, з новою командою вона планує розвивати туристичну привабливість України, а також вивести Vertex Hotel Group в лідери на вітчизняному ринку. У нинішній час під контролем компанії знаходяться три 4-5-зіркові готелі в Києві та Одесі (President Hotel Kyiv, Bristol Hotel Odessa, Londonskaya Hotel Odessa), а також одеський фітнес-клуб "Формула".

Головним у роботі Ірина завжди вважала вміння любити гостя і бажання бути корисним, про що розповіла в одному зі своїх інтерв'ю.

Новини

Бізнес-видання delo.ua, оцінивши діяльність топменеджерів великих українських компаній, визначило найбільш успішних управлінців за 2016 рік. У рейтинг даного інтернет-порталу увійшло 15 жінок, які домоглися значних результатів у своїй роботі. Серед них опинилася й Ірина Седлецька, яка зайняла 11 місце в списку кращих керівників серед представниць прекрасної половини людства.

Країна
Україна
Соцмережі