Дата народження
27 грудня 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Юхим Костянтинівський

Український ведучий. П'ять років грав в команді КВН «Дніпро». Чотири - займався стендапом в StandUp Dnepr City. Відомий як ведучий шоу "Кохання на виживання" на Новому каналі. Одружений.

Біографія

Юхим Костянтинівський з'явився на світ 27.12.1991 року в Дніпропетровську (з 2016 року - місто Дніпро).

Вищу освіту здобув у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. За фахом економіст.

Кар'єра

Юхим брав участь в команді Дніпропетровська у Вищій лізі КВН. У рідному місті був учасником проекту «Стенд-ап Дніпро Сіті».

Пробував свої сили як стенд-ап комік в шоу «Ліга Сміху» на телеканалі «1 + 1».

Також Юхим Костянтинівський був учасником відбіркових турів двох сезонів проекту «Х фактор» на телеканалі СТБ.

В ефірі телеканалу «ТЕТ» у 2016 році вів програму «ООН». У ході ток-шоу обговорювалися різні побутові теми. Учасники дискусії - представники різних верств суспільства з різних країн.

З 2017 року ведучий розважального романтичного шоу «Кохання на виживання» на телеканалі «Новий канал». Юхим очолив шоу з другого сезону, змінивши на цій посаді Даніеля Салема. Сюжет шоу розвивається навколо подолання закоханими парами низки перешкод на шляху до грошового призу.

Досягнення

За новинами Юхима Костянтинівського в мережі Instagram стежить більше 26 тисяч читачів, а в соціальній мережі Facebook ще п'ять тисяч користувачів.

Чутки і скандали

Батьки Юхима мають відношення до шоу-бізнесу. Батько до того, як стати бізнесменом, грав у команді КВН і був удостоєний титулу віце-чемпіона гри 88-го року. Мама довгий час співала сама, після завершення кар'єри стала навчати співу інших.

Під час зйомок в Індії Юхим був змушений самостійно стригти собі волосся, адже майстер в перукарні, в яку він звернувся, більше уваги приділяв Селфі з ним, ніж самій стрижці. Для індійської перукарні це був перший білошкірий клієнт за весь час її існування.

Юхим з ​​дружиною планують завести як мінімум трьох дітей. Для хлопчиків навіть придумали імена: Марк і Михайло. Для доньки імені поки не придумали.

Статки і джерело доходу

Крім зйомок у телепроектах, має додатковий заробіток як тамада і ведучий корпоративних і сімейних урочистих заходів.

Особисте життя і сім'я

Одружений з колегою по команді КВН, Владою Костянтинівською. Влада працює редактором на телеканалі «ZIK».

Дітей у пари поки немає, зате є пес Джоуї.

Фото і відео

Світлина від Ефима Константиновского.

https://www.youtube.com/watch?v=857KZXIw7mY

Дата народження
27 грудня 1991
Країна
Україна
Соцмережі