Дата народження
13 червня 1991
Країна
Україна
Соцмережі

Українська співачка. У 2013 році Ю.Думанська розпочала співпрацю з продюсером Віталієм Козловським. 1 червня 2017 року була презентована нова пісня «Закохана». Слова до неї написав Потап. Замiжня.

Дата народження:
13.06.1991 р.
Рідне місто:
Львів

Після школи Юлія Думанська вступила на географічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Там вона вивчала менеджмент туризму. Вибір професії був обумовлений пристрастю до подорожей. Однак тяга до мистецтва взяла гору над дівчиною. Закінчивши ВНЗ, вона продовжила свій музичний шлях.
Музика приваблювала Юлю з дитинства. У шкільні роки вона почала брати уроки співу. Дівчина займалася в декількох вокальних студіях.

У 17 років вона взяла участь у кастингу вокалістів для музичної групи. Так Юлія Думанська стала співати в складі колективу «Гламур». Дівчині вдавалося успішно поєднувати навчання та творчу діяльність. Разом із групою «Гламур» Юлія Думанська створювала музику протягом 5-ти років. Але через деякий час дівчина покинула колектив. За її словами, причиною стала відсутність розвитку. Юлія Думанська відчула, що її потенціал вищий, ніж перспективи і цілі «гламурної» групи. Тоді ж відбулося доленосне знайомство Юлі з поп-зіркою Віталієм Козловським.

У 2013-му році продюсером Юлії Думанської став знаменитий співак Віталій Козловський. Незабаром артисти записали спільну пісню «Таємниця». На цю композицію також був знятий кліп. Успіх пісні надав співачці впевненості. Пізніше Юлія Думанська випустила сольний трек «Мама, прости».

У 2015-му році пісня «Таємниця» стала номінантом у категорії «Кращий дует року» престижної премії «YUNA». У цьому ж році співачка продовжила сольну кар'єру без продюсера.
У 2017-му році Юлія Думанська представила публіці трек «Закохана», автором якого став репер Потап.
Співачка працює над створенням дебютного альбому. Вона зазначає, що платівка матиме ліричний характер.

Особисте життя

Юлія Думанська не любить виставляти напоказ своє приватне життя. Однак пресі стало відомо про заміжжя артистки.
У 2018-му році Юлія Думанська пішла під вінець. Її обранцем став львівський підприємець і депутат Григорій Козловський. Чоловік співачки старший за неї на 20 років. Він є одним з найбагатших бізнесменів міста.

Церемонія одруження відбулася в День Св. Валентина. Фотографії з весілля Юлія Думанська опублікувала на своїй сторінці в «Instagram». Урочистості відбувалися в готелі «Grand Hotel Lviv». На банкеті було три тамади, а саме - Юрій Горбунов, Андрій Джеджула та Григорій Решетник. Весілля святкували кілька днів. На момент одруження Юлія вже була вагітною.

Статок

Інформація про доходи Юлії Думанської не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
13 червня 1991
Країна
Україна
Соцмережі