Дата народження
19 вересня 1990
Країна
Україна
Соцмережі
551

Юлія Джима

Українська біатлоністка. Олімпійська чемпіонка 2014 року в естафеті, призер чемпіонату світу, переможниця етапів Кубка світу, чотириразова чемпіонка Європи з біатлону.

Біографія

Юлія Джима - знаменита українська біатлоністка. Народилася в 1990 році в Києві. Батько спортсменки Валентин Джима також є спортсменом, який представляв країну на Олімпіаді 1994 року. Із ранніх років займається спортом під керівництвом батька і вибирає в якості спеціалізації біатлон. Також здобуває вищу освіту в Сумському університеті.

Кар'єра

Професійну кар'єру Юлія Джима починає в 2003 році. Дебют спортсменки на змаганнях у складі національної збірної відбувся в 2011 році. Перший успіх Юлія Джима заслуговує того року, коли виграє золото на Чемпіонаті Європи з біатлону. За час виступів на першості континенту українка виграла чотири золоті медалі - в 2011, 2012, 2015 і 2017 роках.

Успішно Юлія Джима виступає і на Чемпіонатах світу. Так, в 2013 і в 2017 роках біатлоністка виграє срібні медалі.

Піком кар'єри спортсменки варто назвати Олімпійські ігри 2014 року, на яких вона стає золотою медалісткою в естафеті.

Досягнення

Юлія Джима - одна з кращих біатлоністок в історії сучасної України. Багаторазова чемпіонка країни, Європи, призерка Чемпіонатів світу, а також переможниця Олімпійських ігор 2014 року. Нагороджена орденами «За заслуги». На честь чемпіонки в Україні також була випущена поштова марка.

Чутки і скандали

Юлія Джима звинувачується у використанні зв'язків для просування своєї кар'єри, отримання коштів і утримання місця в національній збірній. Її першим покровителем називають батька - відомого тренера, який «прилаштував» доньку у великий спорт.

Джимі приписують багаторічний зв'язок із головним тренером жіночої збірної України з біатлону Урошем Велепцем. Заявляється, що коханець біатлоністки зробив все, щоб допомогти їй у спортивній кар'єрі.

Статки і джерела доходів

Юлія Джима - забезпечена спортсменка. Отримала сотні тисяч доларів в якості призових за свої численні перемоги на міжнародних змаганнях. Отримує фінансову підтримку від Федерації біатлону і Міністерства спорту, оцінювану в кілька сотень тисяч гривень на рік.

Особисте життя і сім'я

Юлія Джима незаміжня. Має непідтверджений багаторічний зв'язок з Урошем Велепцем - наставником збірної України з біатлону. Крім спорту, активно подорожує, захоплюється музикою і малюванням.

Фото і відео

Дата народження
19 вересня 1990
Країна
Україна
Соцмережі