Країна
Україна
Соцмережі

Юлія Янчар

Українська телеведуча. На телебаченні з 2009 р. Веде програму "Вікна - Новини" на каналі СТБ.

Дата народження:
3 липня, рік не вказано
Рідне місто:
Новояворівськ (Львівська область)

Після здобуття середньої освіти Юлія Янчар вступила до Львівського університету. Там дівчина навчалася на факультеті журналістики. Післядипломну освіту Юля здобула в Варшавському університеті за профілем телевізійної журналістики.

Свою кар'єру на телебаченні Юлія Янчар почала у 2009-му році. Журналістка працювала як на регіональних, так і на національних телеканалах. Серед компаній, з якими співпрацювала Янчар, такі, як «Olena Pinchuk Foundation» та телеканал «СІТІ».

У 2012-му році Юлія Янчар влаштувалася на канал «СТБ». Вона долучилася до колективу програми «Вікна. Новини». Пізніше Юлія стала парламентським репортером. Незабаром вона почала поєднувати журналістську діяльність з роботою ведучої новин.

У вільний від роботи час Юлія любить подорожувати.

Особисте життя

Юлія Янчар перебуває у шлюбі. У подружжя є дочка Єва (2015 р. н.).

Скандали

У 2015-му році репортерка Юлія Янчар налякала нардепа Парасюка.

Народний слуга давав коментарі кореспондентам каналу «Соціальна країна». 

Інтерв'ю безцеремонно зірвала Юлія Янчар. Вона втрутилася в роботу колег і гучно заявила, що вони працюють на російський канал «НТВ». Це викликало загальне здивування. Швидше за інших від шоку оклигав Володимир Парасюк. Він повідомив, що якщо побачить своє інтерв'ю в російських ЗМІ — згорне в трубочку «Соціальну країну».

Щоб довести помилковість думки Янчар, знімальній групі довелося надати редакційні посвідчення нардепу і репортеру «СТБ». На якій підставі в роботу колег настільки нахабно втрутилася Янчар і обсипала їх звинуваченнями — відповідь не цілком зрозуміла. Юлія пояснила, що її насторожив чорний мікрофон без розпізнавальних знаків. Очевидно, на думку Янчар, тільки так беруть інтерв'ю журналісти від «НТВ».

Те, що відбулося обурило представників «Соціальної країни». Вони зажадали вибачень від телеканалу «СТБ», Юлії Янчар і Володимира Парасюка.

На сайті ображеного мовника з'явився матеріал про інцидент. У тексті повідомлялося, що канал має намір подати в суд за перешкоджання журналістській діяльності.

На своїй сторінці в Facebook Юлія Янчар закликала журналістів не судити її за необізнаність. За словами осоромленої репортерки, колеги їй сказали, що Парасюк дає інтерв'ю каналу «НТВ». З цієї причини вона вирішила втрутитися. Янчар зазначила, що не бажала принижувати або ображати колег. Вона також визнала, що її поведінка була надмірно різкою і емоційною.

Юлія Янчар закликала колег показувати обличчя — розміщувати логотипи мовників на мікрофонах.

Статок

Інформація про доходи Юлії Янчар не представлена в ЗМІ.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\07 июль\1-5.07\2.07\Юлия Янчар.jpg


Країна
Україна
Соцмережі