Країна
Україна
Соцмережі
506

Юлія Клименко

Глава передвиборчого штабу партії «Голос змін» (2019 р.), заступник Міністра економрозвитку і торгівлі України (2015-2016 рр.)

Біографія

Юлія Клименко навчалася в Києво-Могилянській академії за економічним профілем. Далі вона вчилася в Міжнародному інституті менеджменту. Потім Клименко вирушила в США, де вступила до Інституту управління нерухомістю.

Свою кар'єру Юлія Клименко почала як керівник компанії. У 2015-му році вона приєдналася до команди реформаторів на волонтерських засадах. Незабаром Юлія отримала посаду заступника Міністра економрозвитку і торгівлі. Через рік вона залишила цей пост через вагітність.

У 2018-му році Юлія почала співпрацювати з Центром економічних стратегій. Вона також долучилася до боротьби з корупцією. Через рік Юлія Клименко вступила в партію «Голос змін», лідером якої є Святослав Вакарчук. Тоді ж вона очолила виборчий штаб цієї політсили.

Особисте життя

Юлія Клименко двічі була одружена. Вона живе в цивільному союзі з громадянином Канади Андрієм Сірко-Галущенком. У неї шестеро дітей. У декларації зазначено тільки троє синів: Євген Клименко, Михайло і Степан Сірко-Галущенко. Женя є громадянином України, його брати — піддані Канади.

Скандали

У травні 2019-го року Юлія Клименко стала жертвою зловмисників. Інцидент стався на парковці біля готелю «Артак» в Переяслав-Хмельницькому. Клименко перебувала в оточенні своєї родини: чоловіка і синів. Як розповідає заступниця Міністра, вони повільно розверталися на машині, але якийсь чоловік почав активно сигналити. Після він вискочив з машини та почав штовхати через відкрите вікно її старшого сина. При цьому чоловік добряче лаявся. Нападником виявився господар готелю. Після цього з його машини вийшов ще один пан. У результаті зав'язалася бійка, в якій фізично постраждали Юлія і її чоловік.

Сам же господар готелю озвучив правоохоронцям іншу версію події. Як він розповів, машина Клименко розверталася з порушеннями. Він посигналив. У відповідь старший син Юлії показав йому середній палець. Тоді він вийшов з авто. До нього на зустріч поспішив чоловік Клименко. Він з ходу почав бити по голові. Потім з машини вибігла Юлія. Вона почала сипати погрозами та заявила, що є заступником міністра.

Статок

Як свідчить декларація, за 2018-й рік Юлія Клименко заробила 82 тис. грн. Ще 2,36 млн грн їй принесла підприємницька діяльність. Додаткові 10,3 тис. грн склала виплата за народження дитини. На оренді нерухомості Юлія Клименко заробила 376 тис. грн.

Банківські заощадження Юлії налічують 850 тис. грн і 225 тис. USD.
Клименко володіє 3 земельними ділянками, 2 дачними будинками та 3 квартирами в Києві. Юлія володіє автомобілем «Nissan Leaf». Його вартість становить приблизно 650 тис. грн.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\27-31.05\30.05\Юлия Клименко.jpg

Країна
Україна
Соцмережі