Дата народження
15 лютого 1985
Країна
Україна
Соцмережі

Юлія Лактіонова

Юлія Лактіонова: письменниця, видавець та куратор, яка не зуміла добитися успіхів в жодній з областей

Маловідома письменниця, видавець, журналіст і куратор арт-проектів. Не дивлячись на завантаженість і амбіції, Юлія Лактіонова не зуміла домогтися успіхів ні в одній з областей, що стало предметів насмішок в київській тусовці. 

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра і бізнес
5. Компромат і чутки
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Одна з молодих українців письменниць рідко дає інтерв'ю. Однак, Юлія Лактіонова не є закритою людиною, оскільки її персона зараз мало кого хвилює в нашій країні.

Крім того, письменниця і підприємець певна, що найкращим чином розповідає про свій досвід через свої численні твори.

Юлія Лактіонова, біографія якої зараз цікавить не багатьох людей, народилася в столиці в 1985 році.

Сім'я

Юлія Лактіонова родом з інтелігентної родини. З дитинства майбутня письменниця була творчою і намагалася проявити себе не тільки в навчанні, але і в мистецтві.

На даний момент видавець перебуває у шлюбі, але не має дітей. Однак, Лактіонова веде насичене особисте і світське життя.

Освіта

Журналістка і видавець має гарну освіту. Юлія Лактіонова, Фейсбук якої в основному цікавить її колег і представників київської тусовки, є випускницею Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). Має ступінь бакалавра теорії та історії мистецтва.

Також Лактіонова отримала диплом магістра Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка. У престижному ВНЗ письменниця отримала освіту журналіста.

Кар'єра і бізнес

Трудовий шлях Юлія Лактіонова, книги якої починають цікавити все більше людей, почала в 2000-х. Її першими місцями роботи називають видання «Total Film», «Кінодайджест». Працюючи на ресурси Лактіонова реалізовувала знання, вміння і навички, отримані в стінах престижних українських ВНЗ.

На даний момент Лактіонова активно займається розвитком молодого українського видавництва Nebo Booklab Publishing. Структура спеціалізується на створенні книг про мистецтво, спрямованих в основному на дітей.

Свою роботу незвичайне для нашої країни видавництво початоло в 2015 році і зараз видало вже 27 книг, які користуються відносним попитом.

Юлія Лактіонова, книги якої також випускаются її ж видавництвом, використовує досвід і розробки світових експертів в сфері мистецтва. Крім того, Лактіонова приваблює молодих талановитих ілюстраторів та авторів.

Також Юлія Лактіонова працює куратором в Nebo Art Gallery. Там вона займається викладанням історії мистецтва дітям і реалізує інші проекти.

Галерея була заснована в 2010 році одночасно є художньою студією, дизайн бюро, книгарнею та багетною майстернею. Крім того, Лактіонова займається великою бібліотекою і фільмотекою, присвяченою мистецтву.

Однак, сама Лактіонова найчастіше позиціонується саме як письменниця.

На даний момент вона є автором п'яти книг для дітей.

Дебют Лактіонової відбувся в 2015 році, коли вона представила книгу «Маєчки». Твір присвячений реальним історіям собак, яких знайшли і прихистили у себе люди.

Юлія Лактіонова заснувала власну книжкову серію, названу «Книга під картиною». Перша книга з лінійки отримала назву «Перше мереживо Софії». Героїнею книги є дівчинка Софія, яка живе в Брюсселі XVII століття, яка бажає виткати мереживо, яке зробить її дорослою.

 

Другий роман із серії «Книга про картину» вийшов в 2016 році і отримав назву «Портрет маленької Олі». У даній книзі розказано історію шестирічної дівчинки, яка живе в світі балакучих іграшок.

У 2017 році Юлія Лактіонова видає книгу «Розшукується Зіна», присвячена темі втрати близьких і друзів. У тому ж році світ побачила книга «Що таке відпустка?».

Компромат і чутки

Видавець книг для дітей і куратор арт-галереї - не скандальна персонаж. Юлія Лактіонова працює в досить малопроблемній сфері і ніколи не потрапляла в скандали.

Однак, і письменниці дитячих книг мають Хейтерів в соціальних мережах і недоброзичливців.

Так, багато користувачів Мережі обурюються вкрай високими цінами на книги Лактіонов і її видавництва. Вартість видань від видавництва Nebo Booklab Publishing - одна з найбільш високих на ринку.

Вартість однієї тоненької книжки для дітей найчастіше вище, ніж томик класика і на одному рівні разом з дорогими виданнями модних авторів.

Сама Лактіонова запевняє, що ціни її видавництва і без того занижені, оскільки виробництво подібної високоякісної і високохудожньої продукції - дороге.
Ходять чутки, що співпрацею з Лактіоновою і видавництвом Nebo Booklab Publishing незадоволені художники і автори. 

Джерела в особистих бесідах стверджують, що їм мало платять і відмовляють надавати більш вигідні умови співпраці.

Декларація

Юлія Лактіонова ніколи публічно не заявляла про стан власних доходів. Однак, на думку експертів, в даний момент вона заробляє в межі 300 - 400 тисяч гривень на рік. Інформації про наявність у Лактіонової авто і квартири - запиту, не знайдено.

Відео

Дата народження
15 лютого 1985
Країна
Україна
Соцмережі