Дата народження
27 листопада 1997
Країна
Україна
Соцмережі
620

Юлія Левченко

Юлія Левченко -  українська легкоатлетка, що спеціалізується в стрибках у висоту, срібна призерка чемпіонату світу, чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор 2014. Володарка національного рекорду серед юніорів. 

Біографія

Юлія Левченко народилася в 1997 році. Легкоатлетка уроженка маленького міста Бахмут. З ранніх років займалася стрибками у висоту, що дозволило їй досягти успіхів у професійному спорті в дуже юному віці.

Кар'єра

Вперше ім'я Юлії Левченко стало відоме любителям легкої атлетики в 2013 році. Тоді юна уродженка Бахмута брала участь в Чемпіонаті світу серед юніорів. Тоді Юлія Левченко успіхів не досягла і зайняла всього 13 місце.

Уже в 2014 році стрибунка у висоту виграє Літні юнацькі Олімпійські ігри. У 2016 році Юлія потрапить на свою першу дорослу Олімпіаду, але займає на ній всього лише 19 місце.

Досягнення

Юлія Левченко визнана «олімпійською надією України». Такий титул спортсменці дали ще в 2014 році. На сьогодні стрибунка визнана найбільш перспективною легкоатлеткою країни. Юлія Левченко в 2017 році стала срібною призеркою у стрибках в висоту в 2017 році. Неодноразова переможниця чемпіонатів України.

Чутки і скандали

Юлія Левченко - секс-символ сучасного українського спорту. Красива стрибунка користуються великою популярністю серед любителів спорту, а також в соціальних мережах.

Статки і джерела доходів

Стрибунка у висоту не має великих доходів. Її річний заробіток не перевищує декількох тисяч доларів на рік. Однак  незабаром Юлія Левченко зможе заробляти набагато більше, якщо виправдає покладені на неї сподівання і почне вигравати міжнародні турніри.

Особисте життя і сім'я

Юлія Левченко - незаміжня. Активно зустрічається з різними молодими людьми, але не заводить з ними серйозні стосунки, посилаючись на зайнятість і брак часу на чоловіків.

Фото і відео

Дата народження
27 листопада 1997
Країна
Україна
Соцмережі