Дата народження
16 лютого 1977
Країна
Україна
Юлія Льовочкіна

Політик, народний депутат України. Сестра екс-глави Адміністрації Президента України Сергія Льовочкіна. Є членом партії Опозиційного блоку. Розлучена.

Біографія

Народилася в 1977 році в столиці України. Батько Юлії (Володимир) помер в 2005 році. За життя займав посаду генерал-полковника міліції, при Януковичі був главою Держдепартаменту з виконання покарань. Брат Юлії (Сергій) в минулому був головою президентської Адміністрації, нардепом, а також головою Служби прем'єр-міністра - теж при Януковичеві. Юлія Льовочкіна вивчала правознавство в Київському національному університеті ім.Т. Шевченко, після цього - економіку в одному з канадських університетів.

Кар'єра

На початку кар'єри працювала аналітиком в різних банках, а також займала керівні посади.

З 2007-го року Льовочкіна прийшла в політику, ставши нардепом України від Партії регіонів. Після того, як в 2013 році влада жорстко розігнала Євромайдан, Юлія Льовочкіна покинула Партію регіонів.

У 2014 році знову повернулася до Верховної Ради України як нардеп, вже в складі Опозиційного блоку, який, по суті, є трохи очищеною і перейменованою тією ж Партією регіонів.

Досягнення

Видання «Фокус» у 2012 році опублікувало рейтинг «100 найвпливовіших жінок України», в якому Юлія Льовочкіна виявилася 9-ю в списку.

Особисте життя і сім'я

Жінка була в шлюбі, але розлучилася з чоловіком (Арсенієм Новіковим, від якого має двох дітей). Після цього народила ще 3-х дітей.

Фото і відео

<iframe width="560" height="315" src="

" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>


Дата народження
16 лютого 1977
Країна
Україна