Дата народження
20 липня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Українська журналістка, співзасновниця і головний редактор тижневика «Дзеркало тижня. Україна». З жовтня 1994 до 15 січня 2011 року була заступником головного редактора газети «Дзеркало тижня».

Дата народження:
20.07.1968 р.
Рідне місто:
Київ

Юля народилася в родині журналіста Володимира Мостового. З дитинства вона виявляла інтерес до суспільного життя і до журналістики, зокрема. Тому, ніхто абсолютно не здивувався, коли Юлія Мостова вступила до університету ім. Т. Г. Шевченка на журналістський факультет.

У 1991-му році дівчина закінчила навчання і в серпні того ж року почала свою професійну кар'єру. Її першою роботою стала посада завідувача міжнародного відділу в газеті «Киевский вестник». На цій посаді Юля працювала 1 рік.

У 1992-му році вона стала оглядачем у французькому агентстві Франс Прес (Україна). З цим виданням Юлія Мостова співпрацювала до 1995-го року. Паралельно вона писала для деяких інших компаній.

У червні 1992-го року Юля почала працювати з газетою «Киевские ведомости» як міжнародний оглядач. На цій посаді вона пробула до 1994-го року.
У жовтні 1994-го року журналістка отримала посаду заступника головного редактора газети «Дзеркало тижня». Ці обов'язки вона поєднувала з посадою головного редактора відділу «Політика» в цьому ж виданні.

У 2011-му році Юлія Мостова зайняла пост головного редактора газети «Дзеркало тижня».

Зараз її основною спеціалізацією є зовнішня політика, зокрема - відносини між США, Україною і Росією.

Деякі джерела стверджують, що Юлія Мостова має міцні зв'язки в колах українського політикуму. Вона входить у число наближених Юлії Тимошенко.

У вільний час Юлія Мостова любить грати в преферанс (гра у карти на гроші).

Особисте життя

Першим чоловіком Юлії Мостової був політичний діяч Олександр Разумков. У 1998-му році у пари народився син. Хлопчика назвали Глібом. У 1999-му році Олександр пішов з життя. Причиною стало важке невиліковне захворювання.

Овдовілій Юлії згодом пощастило віднайти любов. Об'єктом її обожнювання став політик Анатолій Гриценко. Майбутню пару звела робота. Довгий час Анатолія і Юлю пов'язували теплі професійні відносини. Але їх взаємна повага одного разу переросла в справжню любов. Так журналістка знову пішла під вінець з політиком. У 2004-му році у подружжя народилася дочка Анна.

Скандали

У 2014-му році терористичне угрупування «Русский освободительный фронт», що діє на Донбасі, склало чорний список ворогів так званого «русского мира». Його разом з грізним коментарем терористи розіслали журналістам.

У тексті повідомляється, що представники «Русского освободительного фронта» будуть вистежувати та вбивати по одному журналістів, які пишуть наклеп про визвольну війну на Донбасі. За словами терористів, цих авторів годує київська хунта. До того ж, такі автори пишуть під диктовку загниваючого Заходу. У список  потрапили Юлія Мостова, Мустафа Найєм та інші.

Терористи відзначили, що вбивство вищезазначених журналістів стане хорошим уроком для їхніх колег.

Статок

Доходи журналістки не підраховані пресою.

Дата народження
20 липня 1968
Країна
Україна
Соцмережі