Дата народження
11 жовтня 1990
Країна
Україна
Соцмережі

Співачка, автор пісень

Дата народження: 11.10.1990 р.

Рідне місто: Київ

Справжнє прізвище співачки - Головань. Юлія росла в музичній сім'ї. З 3-х років вона займається музикою. Саме в цьому віці вона вперше вийшла на сцену як солістка ансамблю, яким керував її батько. Надалі дівчинка співала в різних дитячих колективах і джаз-бендах. Юлія Саніна взяла участь в ряді українських і зарубіжних фестивалів. На багатьох з них вона здобула перемогу.

У 2005-му році Юлія Саніна закінчила дитячу музичну школу джазової та естрадної майстерності. Вищу освіту вона отримала за фахом філолога-фольклориста в КНУ ім. Т. Г. Шевченка. Під час навчання дівчина захоплювалася журналістикою. Але навчання у ВНЗ не відвело її від музики.

У 2006-му році Юлія Саніна стала вокалісткою гурту «Sister Siren». Там вона проспівала 2 роки.

У 2011-му році співачка спільно з музичним продюсером Валерієм Бебко створила поп-дует. Він отримав назву «Val & Sanina». Після запису декількох пісень і зйомок відеокліпу музиканти вирішують змінити звучання. Так з'являється рок-гурт «The Hardkiss».

Цей колектив швидко завоював популярність на батьківщині та за її межами.

У 2014-му році Юлія Саніна створила свій відеоблог на YouTube. У ньому вона розповідає про своє особисте життя і робочий процес гурту «The Hardkiss».

Юлія Саніна також бере участь в телешоу і дублює мультфільми.

Особисте життя

У 2009-му році у Юлії і її творчого напарника Валерія Бебко зав'язався роман. Протягом тривалого часу пара приховувала свої стосунки. Через 3 роки музиканти зіграли весілля в українському стилі. 21-го листопада 2015 го року в родині народився син. Його назвали Данилом.

Скандали

У 2017-му році Юлія Саніна публічно посварилася зі своєю шанувальницею. Фанатка на ім'я Лада попросила рокершу зробити з нею селфі. Співачка відмовила їй. Після фанатка написала про це на своїй сторінці. Шок викликала реакція Саніної. Юлія зазначила, що ненавидить таких людей. Її обурюють персони, для яких важливі селфі зі знаменитостями, тому вони не поважають особистий простір артистів. Своє повідомлення Юля закінчила фразою: «Прощай, Лада, моїм пісням буде «дуже не вистачати тебе»!».

Статок

У 2016-му році гурт «The Hardkiss» заробив 200 тис. USD. Колектив активно гастролює. Більш детальна інформація про прибутки співачки пресі не відома.

Дата народження
11 жовтня 1990
Країна
Україна
Соцмережі