Дата народження
06 лютого 1964
Країна
Україна
Соцмережі
923

Юрій Аллеров

Біографія

Юрій Аллеров народився і виріс у Львові, однак першу військову освіту здобув у Ленінградському вищому загальновійськовому командному училищі. Крім цього, навчався ще в Академії ЗС України, яку закінчив в 1997 році. Служив в ЗС СРСР, потім - в ЗС України, а пізніше - в Нацгвардії.

Кар'єра

На службі Аллеров впевнено просувався по кар'єрних сходах. Якийсь час він командував взводом, після чого дослужився до посади начальника Західного теруправління Нацгвардії.

У 2011 році Юрій Володимирович захистив кандидатську дисертацію. В цьому ж році (кількома місяцями пізніше) отримав звання генерал-майора.

У 2012 році він прийшов на службу в ВВ МВС України, очоливши Південне територіальне командування. Трохи пізніше повернувся до посади начальника підрозділу Західного теруправління ВВ МВС, яке в 2014 році перейшло в підпорядкування Нацгвардії.

У 2014 році Юрію Володимировичу присвоюють звання генерал-лейтенанта ЗС України, а вже в 2015-му Петро Порошенко призначає його командувати Нацгвардією України.

Досягнення

Аллеров Юрій Володимирович все життя присвятив військовій діяльності. Має звання генерал-лейтенанта. Є головним інспектором Міноборони, а також командувачем Нацгвардією України. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Чутки і скандали

Журналісти проекту "Наші гроші" зняли сюжет про те, що Юрій Аллеров, перебуваючи на посаді голови Нацгвардії, замінив умови надання квартир для військових, в результаті чого житловий комплекс для них був побудований не на Печерську, а на периферії міста. При цьому, він "заощадив" понад 100 млн гривень.

Так, під кінець 2016 року, коли компанія «Укрбуд Девелопмент» вже майже добудувала ЖК "Аристократ", Юрій Володимирович підписав із забудовником додаткову угоду, згідно з якою військовослужбовці відмовлялися від квартир і паркомісць на Печерську і погоджувалися на отримання квартир в ЖК «Оберіг», який знаходиться, між іншим, десь на задвірках Києва.

Цікаво, що незабаром після цього дочка глави Нацгвардії Катерина придбала дорогий джип Grand Cherokee 2015 р.в., який стояв приблизно півтора мільйона гривень, а також квартиру в новобудові, забудовником якого був той самий «Укрбуд Девелопмент». За словами Аллерова, його дочка сама заробила такі гроші на фармацевтичному підприємстві, де її місячна зарплата становила 2 000 доларів. Однак журналісти не знайшли ніяких даних про те, що Катерина там працювала.

У нинішній час проти «Укрбуд Девелопмент» порушено кілька кримінальних справ.

Статки і джерела доходів

За 2015 рік Юрій Володимирович задекларував квартиру на 97,2 кв.м у Львові, автомобіль Mercedes-Benz E 200 2004 р.в., 200 000 гривень та 30 000 доларів готівкою, а також дохід від зарплати на суму майже 300 000 гривен.

Особисте життя і сім'я

Юрій Аллеров одружений. Виростив сина і дочку.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=knggEvgQyLM

Дата народження
06 лютого 1964
Країна
Україна
Соцмережі