Дата народження
28 лютого 1963
Країна
Україна
Соцмережі

Юрій Артеменко

Біографія

Юрій Артеменко народився в Запоріжжі. Навчався в Київському державному університеті ім.Т. Г. Шевченко (на факультеті журналістики), а потім - в Міжнародній академії управління персоналом (на юридичному факультеті). Крім цього, здобув освіту в Національному техуніверситеті України з адміністративного менеджменту.

Кар'єра

Трудова діяльність Юрія Артеменка почалася з роботи в газеті. Спочатку він був кореспондентом запорізької газети "Комсомолець", потім - головним редактором газети "МИГ", а згодом - генеральним директором видання "Кераміст".

На початку 2000-х років Артеменко стає засновником і віце-президентом Української асоціації видавців періодичної преси.

В цей же час (2002-2005 рр) приходить в політику, стаючи народним депутатом від фракції "Наша Україна". Працює в комітеті ВРУ над питаннями, пов'язаними зі свободою слова та інформації. Ще в 2005 році Артеменко був призначений Ющенком головою Запорізької ОДА, але незабаром звільнений.

Після виходу з партії, Юрій Анатолійович обіймав посади в Наглядових радах, а в 2010 році призначений Миколою Азаровим заступник міністра культури і туризму України (звільнений В. Януковичем).

Будучи позаштатним радником міністра закордонних справ, в 2014 році Юрій Артеменко за указом Петра Порошенка стає главою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Досягнення

Юрій Артеменко за час своєї діяльності був і журналістом, і політиком, і громадським діячем. З 2014 року на рівні країни займається питаннями радіо і ТБ.

Чутки і скандали

У липні 2018 року на сайті Антикор з'явилася інформація про те, що син Юрія Артеменка, Денис, посилено намагається отримати грін-карту і виїхати в США. Для цього йому потрібні вагомі підстави, тому Артеменко-молодший вирішив подати себе як видатного діяча мистецтва (композитора). Однак, крім згадок про його композиторську діяльність практично ніде немає (за винятком сайту film.ru, де сказано, що Денис писав музику до серіалу «Гроза над тихоріччям», і сайту kino-teatr.ru, де він записаний як другорядний композитор до серіалу «Випадкових зустрічей не буває»). Журналісти з'ясували, що і ці "досягнення" не справжні, а куплені батьком хлопця - Юрієм Артеменко, який просив директорів каналів і продюсерів зробити підроблені документи про співпрацю для подання в міграційну службу США.

Статки і джерела доходів

Згідно з даними, вказаними в електронній декларації, Юрій Артеменко за 2017 рік заробив майже 435 000 грн (це приблизно в 2 рази більше, ніж в попередньому році). Дохід його дружини в 2017 році склав більше 1,5 мільйона гривень. На банківському рахунку Юрія Анатолійовича зберігається понад 10 000 гривень і 2 000 доларів, а ще майже 68 000 гривень і 37 000 доларів готівкою. Дружина Артеменко зберігала в банку понад 2 000 доларів, і ще більше 100 000 доларів готівкою. Крім цього, на дружину держслужбовця записані 2 квартири і 2 автомобілі (JAC J5 2014 р.в. і Lexus RX 350 2010 р.в.).

Особисте життя і сім'я

Артеменко Юрій одружений, має доньку та сина.

Фото і відео

Дата народження
28 лютого 1963
Країна
Україна
Соцмережі