Дата народження
23 жовтня 1974
Країна
Україна

Підприємець, волонтер, блогер

Біографія

З'явився на світ 23.10.1974 року в місті Миколаєві. Після закінчення школи в 1991 році почав навчання в медичному інституті в Дніпропетровську, проте навчання не завершив.

Кар'єра

У 1994 переїхав до Києва. Влаштувався на роботу в поліграфічне підприємство «МакХауз».

За інформацією ЗМІ, разом з компаньйоном В. Парабанюком в 1996 році організовує компанію «Комп’ютер Зоон». На сьогодні ніяких слідів діяльності цієї фірми, крім як згадок назви в зв'язку з Юрієм Сергійовичем Бірюковим, немає, і на чому був заснований цей бізнес незрозуміло. Бізнесмен з прізвищем Парабанюк також згадується тільки в цьому контексті.

У 1999 році почав роботу в Дніпропетровській компанії «RIM2000». Фірма з 1994 року займається виробництвом і продажем комп'ютерів, серверів і комплектуючих.

Переходить у 2001 році на пост директора в компанію, яка надає доступ в інтернет за картками - «MyCard».

З 2012 року до самого закриття в 2013-му керував своєю туристичною компанією «Куди завгодно». На загальну думку експертів туристичного бізнесу, причиною закриття став надмірний обсяг зобов'язань перед туристами, які у фірми не вистачило коштів виправдати.

У 2014 році почав волонтерську допомогу армії, назвавши свій фонд «Крила Фенікса».

Досягнення

З початку війни - радник Президента України, пізніше - Міністра Оборони.

За свій внесок у розбудову держави, а також забезпечення всебічного розвитку України нагороджений орденом 3-го ступеня «За заслуги», а через півроку - орденом Богдана Хмельницького (теж 3-го ступеня) за внесок в зміцнення безпеки і обороноздатності країни.

Залучається новим Міністром оборони як радник із реформування постачання армії.

Чутки і скандали

Після початку роботи Юрія Сергійовича Бірюкова як волонтера (а потім і радника Президента) в мережі стали з'являтися анонімні «списки подвигів» підприємця. Серед них - множинні борги, обман клієнтів і партнерів, переслідування своїх корисливих цілей при зборі коштів і закупівлі необхідного для бійців.

Статки і джерела доходів

За інформацією ЗМІ Юрій Сергійович Бірюков займається агробізнесом в Миколаївській області, а також володіє IT компанією в Сполучених Штатах Америки.

Особисте життя і сім'я

Сім'я складається з дружини Тетяни - колишнього партнера по туристичному бізнесу - і двох дітей.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Юрий Бирюков"

https://www.youtube.com/watch?v=DWKrWZqbcB8Дата народження
23 жовтня 1974
Країна
Україна