Дата народження
03 січня 1960
Країна
Україна

Юрій Данильченко

Біографія

Юрій Данильченко народився в 1960 році у Вірменії. Однак вищу освіту здобув уже в Україні (навчався в Харківському юридичному інституті).

Кар'єра

На початку свого кар'єрного шляху Юрій Данильченко працював звичайним слідчим в Миколаєві. Потім отримав посаду старшого помічника прокурора. Через деякий час став прокурором Ленінського і Центрального районів міста Миколаєва (на цій посаді пропрацював понад 10 років). У 1999 році став першим заступником прокурора Кіровоградської області. З 2001 по 2005 рік очолював прокуратура спочатку Кіровоградської, потім - Миколаївської області.

На довгий час Юрій Броніславович пішов з держслужби у відставку, займаючись підприємницькою діяльністю. Він був віце-президентом українського банку "Надра", а також генеральним директором компанії "USS Security".

Після тривалої перерви повернувся в прокуратуру, спочатку працюючи заступником прокурора Києва, а з серпня 2014 року - прокурором Харківської області.

Досягнення

Є заслуженим юристом України, почесним працівником прокуратури, державним радником юстиції 2 класу.

Чутки і скандали

Ставши прокурором Харківської області, Юрій Данильченко в одному з інтерв'ю розповів про недбалу роботу, корупційність та сприяння злочинності екс-прокурора Харкова Євгена Поповича. За його словами, Євген Попович брав участь у протизаконній схемі, в рамках якої липовим житлово-будівельним кооперативам Харківською міськрадою безкоштовно виділялися великі ділянки землі, які ті потім продавали. В результаті таких неправомірних дій з держволодінь пішло майже 1000 га землі.

Статки і джерела доходів

Згідно з електронною декларацією за 2017 рік, прокурор Харківської області квартиру в Харкові орендує. Крім цього, він орендує ще і будинок площею 163 кв.м із земельною ділянкою на 2 500 кв.м в Бугаївці. З попередніх декларацій видно, що Данильченко має дві квартири - одну в Миколаєві, іншу - Києві. Також він є власником двох ділянок в Миколаєві загальною площею 1100 кв.м. Їздить прокурор на Audi А 8, яку придбав в 2010 році.

Зарплата Юрія Броніславовича за 2017 рік склала 714 712 гривень (приблизно в два рази більше, ніж в попередньому році). Також прокурор отримує пенсію у розмірі 51 000 гривень на рік. Крім цього, готівкою Юрій Данильченко зберігає 380 000 гривень і 50 000 доларів.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=bpz7CyDfkCw

Дата народження
03 січня 1960
Країна
Україна