Дата народження
14 вересня 1978
Країна
Україна

Юрій Гречишкін

Гречишкін Юрій Олександрович: ексрегіонал, міський депутат, власник будівельної компанії

Гречишкін Юрій Олександрович - депутат міської ради від “Партії регіонів” та “Нашого краю”, який дозволив собі не приїхати на власний звіт. 

1. Біографія
2. Освіта
3. Кар'єра
4. Компромат
5. Декларація

Біографія

Юрій Гречишкін народився 14 вересня 1978 року в місті Новий-Буг Миколаївської області.

Освіта

Першу вищу освіту отримав у Херсонському національному технічному університеті, де навчався на факультеті кібернетики та економіки. Після цього закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом, де вивчав соціологію та зв'язки з громадськістю.

Кар'єра

На початку 2000-х Гречишкін працював у приватному агентстві нерухомості “Сталкер”. Вже через два роки очолив агенцію нерухомості “Континент”.

У березні 2004-го отримав посаду радника з питань молодіжної політики заступника мера Херсона Козакова І.В.

Паралельно з роботою протягом року вивчав основи місцевого самоврядування в Південнорегіональному навчальному центрі.

У листопаді 2004 року став заступником голови ХММГО “Херсонський Молодіжний Парламент”.

З 2010 року почав будувати політичну кар’єру. Тоді вперше обраний від Партії регіонів депутатом Херсонської міської ради 6-го скликання. В раді очолював Управління естетики та зовнішньої реклами.

У 2015-му балотувався знову, вже від партії “Наш край”. На момент виборів працював головним інженером приватного підприємства “Євродорінвест”.

За даними YouControl, з 2017 року є власником та керівником будівельної компанії “ХЕРСОНБУД”.

Компромат

За інформацією інтернет-видання “Херсон Онлайн”, депутат Юрій Гречишкін не прийшов на зустріч з виборцями, яку сам же і організував. 

Усім відомо, що міські депутати мають періодично звітувати перед громадянами про результати своєї діяльності. Згідно з законодавством, повідомити виборців про дату та місце зустрічі вони повинні не пізніше, ніж за 7 днів до звіту. 

Мало того, що представник Партії регіонів Гречишкін розмістив інформацію про свій звіт на офіційному міському сайті всього за кілька годин до початку, на зустріч він так і не з’явився.

Про це повідомив експерт Херсонського обласного відділення Комітету виборців України Олександр Мошнягул, який разом ще з кількома людьми прийшов в приміщення школи № 3 послухати депутата.

Однак Юрій Олександрович не з’явився ні через 20 хвилин, ні через 30, ні через годину. Присутні почали розходитись.

Декларація

Декларацію чиновника у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Дата народження
14 вересня 1978
Країна
Україна