Країна
Україна
Соцмережі

Юрій Кармазін

Український політичний діяч, суддя, Народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання, голова політичної Партії захисників Вітчизни. Кандидат у Президенти України. Самовисуванець.

Дата народження:
21.09.1957 р.
Рідне місто:
Звенигородка (Черкаська область)

Після школи Юрій Кармазін 2 роки пропрацював на заводі. Потім він вступив на юридичний факультет в Одеський національний університет.

У 1980-му році Кармазін став помічником прокурора одного з районів Одеси. З того моменту він почав кар'єру в Прокуратурі.

Після розвалу СРСР Юрій заглибився в політику. Він став парламентським депутатом II-V скликань. Деякий час Юрій Кармазін був у партії «Наша Україна».

Після Євромайдану Кармазін брав участь в організації антиурядових мітингів. Як підсумок, його звинуватили в роботі на Росію. У 2016-му році Юрій створив громадський рух «Революційні праві сили». Ця організація безуспішно намагалася організувати III майдан.

У 2018-му році на Юру щось найшло, і він проголосив себе гетьманом козацтва всієї України. Через рік він став одним з кандидатів у президенти на виборах-2019.

Особисте життя

Юрій Кармазін одружений. Ім'я його дружини Лариса. У пари є двоє доньок: Анна і Катерина.

Скандали

Юрій Кармазін — ексцентричний борець із корупцією і лідер «Партії захисників України». Цікаво, що у цієї політичної сили немає офіційних представництв. Крім того, в ній ніхто не перебуває, крім самого Юрія Кармазіна.

Подейкують, що цей політик є підручним Петра Порошенка та Віктора Пінчука. Але не це найстрашніше. Юрій Кармазін буквально оповитий поганою славою.

Його зараховують до продажних депутатів, які за гроші пролобіюють у Парламенті інтереси будь-яких підприємців. При цьому Кармазін не забуває про особисті інтереси. Його нерідко ловили на перевищенні посадових повноважень. Так ім'я Кармазіна фігурувало в низці рекетирських скандалів і шахрайських схем.

Зокрема, журналісти пов'язують Юрія з кримінальним авторитетом на прізвисько «Султан», який у 90-х рр. панував над ринками Одеської області. «Султан» є уродженцем Чечні. Деякі джерела повідомляють, що він причетний до організації терактів у Москві. Подейкують, що саме Юрій Кармазін допоміг «Султану» незаконно отримати українське громадянство.

У ЗМІ також повідомляють, що Юрій Кармазін причетний до здійснення контрабанди та приватизації держпідприємств через умисне руйнування.

У 2000-му році Юрій допоміг уникнути законного покарання своєму братові Сергію Кармазіну. Родич депутата ще в 1994-му році почав процес приватизації державних птахофабрик в Одеській області. Як з'ясувалося, за 6 років Сергій не сплатив ні за придбання, ні за оренду підприємств, які вже стали великою птахофабрикою. Зрозуміло, мова йде про значні втрати держбюджету.

За даними журналістів, завдяки зв'язкам Юрія Кармазіна в правоохоронних органах, Сергію вдалося уникнути покарання і продовжити безоплатне користування держмайном, яке він вважає своїм.

У січні 2018-го року Юрій Кармазін зібрав прес-конференцію, щоб представити суспільству скандальні документи. Він виклав докази зв'язку компанії «ICU» з фінансистом Еліотом Броуді, заступником голови інавгураційній комісії Дональда Трампа. У «ICU» спростували цю інформацію і подали в суд на Кармазіна.

Цитати

«Сімнадцять досягнень успіху разом з народом і забезпечення диктатури Конституції України», — як би дивно це не звучало, але саме так називається передвиборча програма Юрія Кармазіна.

Кандидат у президенти обіцяє ліквідувати Конституційний суд, скоротити число парламентських депутатів до 225-ти чоловік і прибрати прохідний бар'єр на виборах до Верховної Ради. Кармазін також обіцяє змінити державну систему шляхом референдуму. Крім того, знизяться ціни на тарифи, а разом з ними зарплати та пенсії чиновників і депутатів. Податок на додану вартість буде ліквідовано. Всупереч своєму минулому і бізнес-інтересам брата, Юрій обіцяє переглянути законність приватизації держкомпаній.

Найголовніше — якщо Юрій Кармазін стане президентом, він скасує посаду президента. Принаймні, він так написав у своїй передвиборчій програмі. Така собі перемога заради самознищення.

Статок

Потенційний Президент Юрій Кармазін живе на одну пенсію. Її розмір становить 132808 грн. При цьому на його банківських рахунках зберігається 1000 USD і 2100 EUR. Ще 20000 USD Кармазін тримає в готівці.

Сім'я володіє трьома земельними ділянками та двома квартирами.
Юрію належать 4 одиниці наручних годинників від елітних брендів «РАКЕТА», «PARMICLANI FLEURIER», «KLEYNOD GOLD» та «Audemars Piguet».

Крім цього, Кармазіну вдалося придбати на пенсію 3 автомобілі: «Volkswagen Passat B7», «Lexus es350» і «Hummer h3».

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\03 март\18-22.03\20.03\Юрий Карамзин.jpg

Країна
Україна
Соцмережі