Дата народження
07 червня 1968
Країна
Україна
Соцмережі

Київський активіст і волонтер спільноти «Армія SOS», який надає регулярну благодійну допомогу українській армії.

Дата народження: 07.06.1968 р.
Рідне місто:
Дубно (Рівненська область)

Юрій Касьянов народився в сім'ї військового. Після школи він вступив до Київського вищого військового авіаційного інженерного училища. Там хлопець освоїв спеціальності радіоінженера та авіаційного розвідника.

До 2001-го року він служив на офіцерських посадах у складі Збройних сил Білорусі. У 2002-му році Юрій осів у Києві та зайнявся бізнесом. Він відкрив компанію «Бюро рекламних технологій».

У 2013-му році Касьянов долучився до волонтерських рухів і проявив активність на Євромайдані. З початком війни на Донбасі він разом з однодумцями створив організацію «Армія SOS». Спершу вона займалася постачанням різної гуманітарної допомоги для військових, пізніше зайнялася виробництвом безпілотників і спеціальних гаджетів для українських солдатів.

Особисте життя

Юрій Касьянов одружений. Ім'я його обраниці — Олена. Вона працює в «Бюро рекламних технологій», що належить Юрію.

У пари є двоє синів.

Цитати

Юрій Касьянов часто виступає по телебаченню зі скандальними резонансними заявами. Так, у 2016-му році в ефірі «Шустер live» він назвав Україну псевдодержавою. Юрій пояснив свій висновок тим, що в Україні є уряд і народ, але немає нації. Попри Революцію Гідності, Україна залишилася злодійською країною. Її армія по закінченню двох років АТО стала сільською, оскільки міські жителі відмазуються від служби для захисту Батьківщини.

На думку Касьянова, люди, які приїхали в Україну з війною, мають повертатися додому в трунах...

Раніше у 2014-му році суворий Юрій заявив, що в генеральному штабі Збройних сил України потрібно через одного ставити до стінки. Причиною такого наміру служить корупція і неефективне управління.

Юрій Касьянов також зазначає, що війну на Донбас, по суті, впустили українські олігархи. Їм потрібно було утримувати місцеве населення як рабську силу на виробництвах. Відмінним способом послужили інструменти радянської пропаганди, які за допомогою сучасних технологій стали набагато дієвішими. Легенди про бандерівців, що мешкають в інших регіонах країни допомогли викликати розкол суспільства і посіяти певний страх. Всі ці почуття і пригніченість дозволили легко маніпулювати людьми. Так склалася, що використовувана пострадянська пропаганда співзвучна російській.

Тому мізки жителів Донбасу були ретельно промиті та підготовлені для проросійських думок.

Статок

Юрій Касьянов не публікує інформацію про свої доходи у відкритих джерелах.

Фото й відеоДата народження
07 червня 1968
Країна
Україна
Соцмережі