Дата народження
26 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Юрій Корявченков: старожил "Кварталу 95", який також вирішив піти в політику

Юрій Корявченков став другим "кварталівцем", який вирішив з естрадної сцени в залу засідань Верховної Ради. Балотуватися він збирається по мажоритарному округу в рідному Кривому Розі.

Біографія

Юрій Валерійович Корявченков народився 26 листопада 1974 року в Кривому Розі. Зріст Юрія — 199 сантиметрів, вага — 200 кілограмів (максимальний), розмір ноги — 50.

Освіта

Юрій Корявченков закінчив сорок п'яту школу рідного Кривого Рогу. У дитинстві, завдяки високому зросту, успішно грав в баскетбол. Актор має два дипломи про вищу освіту: інженера-електрика і економіста-підприємця.

Сім'я

Батько — Валерій Андрійович народився 10 червня 1941 року. За професією інженер-збагачувач.

Мати — Ганна Федорівна народилася 23 березня 1934 року. Працювала лікарем-невропатологом.

У Юрія є старший на п'ять років брат, якого звати Андрій.

Зі своєю дружиною Тетяною (дівоче прізвище Писарівська) Корявченкова розписувався двічі. У перший раз в 2004 році. У шлюбі вони прожили лише рік, але потім розвелись. Вже через рік пара знову зійшлася. Друге весілля Юрій і Тетяна зіграли в 2006 році.

Тетяна за фахом економіст. Майбутнє подружжя познайомились на весіллі у друзів: Корявченков і Писарівська були на ній свідками.

У пари троє дітей: у 2007 році народилися Андрій (в січні) і Маргарита (в грудні), а через чотири роки — донька Маріанна.

Кар'єра

Юрій Корявченков в дитинстві хотів продовжити династію лікарів. Тому в старших класах підробляв санітаром в хірургічному відділенні лікарні. Однак освіту медика Юрій так і не отримав.

Після школи один рік провів в якості підмайстра у електрослюсаря на Центральному гірничо-збагачувальному комбінаті.

Закінчивши електротехнічний факультет Криворізького технічного університету в 1997 році, Юрій Корявченков протягом шести років працював на різних посадах все на тому ж Центральному ГЗК. Деякий час працював за фахом, а також був заступником голови профспілкового комітету комбінату.

Ще в студентські роки Юрій почав грати в КВК. Виступав у командах "Криворізька шпана", "50/50", збірна Дніпропетровської області, збірної Кривого Рогу і "95-й квартал".

У 2003 році Юрій переїжджає до Києва, де стає частиною створеної Володимиром Зеленським "Студії 95". Крім виступу на сцені, він виконував обов'язки адміністративного директора. На сцені "Кварталу" отримав прізвисько Юзик. Улюбленим персонажем, якого грав Юрій, став даішник.

Корявченков брав участь в гумористичному шоу "Вечірній квартал", а також в інших проектах "Студії 95". Крім того, він був ведучим розважального шоу на телеканалі "Інтер". Фільмографія актора невелика. Він знявся в трьох фільмах, в тому числі і в серіалі "Слуга народу".

У 2019 на президентських виборах Юрій став членом виборчого штабу кандидата Володимира Зеленського. Представляв його інтереси в рідному Кривому Розі.

Влітку 2019 роки стало відомо, що Корявченков збирається балотуватися по тридцять друга "криворізькому" мажоритарному округу в український парламент. У Верховну Раду йде від партії "Слуга народу".

Цитати і заяви

Юрій Корявченков поки не ділився планами того, з якою програмою піде на парламентські вибори.

Однак про нього позитивно відгукується керівник виборчого штабу партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко. Він розповів, що в "95-му кварталі" за Юрієм вже давно закріпився авторитет ефективного адміністратора.

За словами Корнієнка, під час президентських виборів Корявченков зарекомендував себе хорошим операційним менеджером. По Кривому Рогу його команда змогла залучити приблизно 95% волонтерів.

Декларація

Юрій Корявченков не був чиновником, тому електронну декларацію про свої доходи він не подавав.

Дата народження
26 листопада 1974
Країна
Україна
Соцмережі