Дата народження
17 серпня 1968
Країна
Україна

Юрій Квятковський

Прокурор Львівської області. Державний радник юстиції 3 класу. Був також прокурором Луганської області. 

Біографія

Юрій Вікторович Квятковський народився 17 серпня 1968 року в селі Лосятин Київської області. Навчався в школі міліції в місті Одеса. Вищу освіту здобув в Академії управління Міністерства внутрішніх справ.

Кар'єра

З 1991 року працює в правоохоронних органах. Юрій Квятковський пройшов шлях від слідчого в міліції в Білій Церкві до першого заступника начальника управління МВС у Київській області.

З грудня 2014 по лютий 2015 року Юрій Квятковський одночасно займав посаду першого заступника начальника УМВС та начальника слідчого управління УМВС України в Херсонській області.

Досягнення

З лютого 2015 року перейшов на службу в прокуратуру, ставши заступником прокурора Київської області. З квітня по червень 2015 року обіймав аналогічну посаду в Луганській області.

Протягом року (з червня 2015 по червень 2016 року) очолював Луганське обласне управління прокуратури.

У червні 2016 року очолив прокуратуру Львівської області.

Державний радник юстиції 3 класу.

Чутки і скандали

Під час роботи в міліції Київської області отримав прізвисько «пан-рантьє». Він займався тим, що вивозив на продаж дерево і металобрухт із Чорнобиля.

У декларації чиновника за 2014 рік значилося 7 автомобілів, але в останній декларації значиться тільки один.

Юрій Квятковський був звільнений з міліції за часів президента Януковича. Але після Євромайдану повернувся в правоохоронні органи. Завдяки звільненню при попередньому режимі зумів уникнути люстрації.

На посаді прокурора Луганської області закрив скандальну кримінальну справу про розтрату 387 мільйонів гривень, виділених з держбюджету на ремонт доріг.

Статки і джерела доходів

Юрій Квятковський, відповідно до поданої ним декларації, у Львові не має власного житла. Він живе на орендованій квартирі (82 кв. м.). Всією нерухомістю чиновник володіє в спільній власності. У Києві у нього є квартира (85 кв. м.), а в Київській області – земельна ділянка (1000 кв. м.). У місті Тетіїв Київської області Юрій Квятковський володіє в спільній власності готелем із кафетерієм.

Прокурор Львівщини задекларував тільки один автомобіль Toyota Land Cruiser UZJ100L 2003 року випуску, який він придбав у 2017 році.

Зарплату в 2017 році Юрій Квятковський отримав у розмірі 658 тисяч гривень. Пенсія склала майже 76 тисяч гривень.

Банківських рахунків у чиновника немає. Всі заощадження він зберігає лише готівкою: 19 тисяч доларів і 440 тисяч гривень.

Особисте життя і сім'я

Юрій Квятковський одружений, має сина і дочку.

Фото і відео


Дата народження
17 серпня 1968
Країна
Україна