Дата народження
19 квітня 1981
Країна
Україна
Соцмережі

Юрій Максименко

Максименко Юрій Володимирович: колишній футболіст, агроном, юрист і депутат Вінницької міської ради

Максименко Юрій Володимирович: встиг пограти на професійному рівні у футбол, попрацювати слюсарем та юристом, стати депутатом міської ради та балотуватися до Верховної Ради.

Біографія

Юрій Володимирович Максименко народився 19 квітня 1981 року у місті Вінниця.

Освіта

У 1999 році Максименко закінчив 9З-ю середню школу у Вінниці.

Юрій має кілька дипломів. Він навчався у Національному аграрному університеті (2004), Вінницькому торгово-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету (2014 року) та Новокаховському гуманітарному інституті відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" (2016), де вивчав юриспруденцію.

Сім’я

Максименко одружений. Дружину звуть Інна (1981 року народження). Вона викладає іноземні мови. У депутата та його дружина мають сина Івана.

Кар'єра

Професійно грав у футбол ("Дніпро", тернопільська "Нива", чернігівська "Десна" та інші).

У ТОВ "Магна" Максименко з 2000 року працював торговим агентом. Через чотири роки він влаштувався менеджером у ТОВ "Сатурн".

З 2004 по 2007 рік Юрій був інспектором обліку та розрахунків за газ з підприємствами. У 2006-2007 роках працював також слюсарем 3-го розряду Вінницького управління газового господарства.

У 2015 році Максименко став консультантом адвоката з економічних питань у фізичної особи, що займається незалежною професійною діяльністю. Працює КП "Вінницяоблтеплоенерго".

У 2015 році Юрій вдало балотувався у Вінницьку міську раду від партії "Об'єднання "Самопоміч" (територіальний виборчий округ №24). Депутат входить до складу постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики.

У 2019 році він балотувався на позачергових парламентських виборах по 13-му мажоритарному округу (міста Козятин, Хмільник, Калинівський, Козятинський, Хмільницький райони Вінницької області) від партії "Слуга народу".

Однак зайняти крісло у Верховній Раді Юрій не зумів. На виборах за нього проголосувало 27,27% виборців. Це виявився другий результат на окрузі. Переможцем став самовисуванець Петро Юрчишин - 36,41%. На момент виборів Юрій значився як директор ТОВ "Курс".

Максименко - засновник громадської організації "Надійні перспективи". Він є одним із засновників інтернату "Борцівський клуб Здвижівка" в однойменному селі на Київщині. Займається організацією турнірів з боксу.

Декларація

У липні 2019 року Юрій Максименко перед парламентськими виборами опублікував електронну декларацію за 2018 рік.

Депутат міської ради задекларував три земельні ділянки: у селах Лука-Мелешківська (19776 кв.м.), Тютьки (850 кв.м.) та Стадниця (1200 кв.м.). У Тютьках Юрій має житловий будинок (91,8 кв.м.). У спільній власності з дружиною, сином та матір'ю Максименко володіє квартирою (35,5 кв.м.) у Вінниці.

Цінного рухомого майна, в тому числі автомобілів, у депутата Вінницької міської ради немає. Зарплата Максименко в КП "Вінницяоблтеплоенерго" склала майже 60 тисяч.

Готівковими коштами Юрій задекларував 200 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. У його дружини - 150 тисяч гривень та 5 тисяч доларів.

Посилання

Facebook

Facebook

Instagram

Дата народження
19 квітня 1981
Країна
Україна
Соцмережі