Дата народження
12 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі

Юрій Милобог

Милобог Юрій Валерійович: криворізький депутат, мільйонер, опонент Вілкула

Милобог Юрій Валерійович - представник “Об’єднання Самопоміч”, який майже переміг у виборах міського голови, звинуватив свого опонента Вілкула у фальсифікації. Будучи успішним бізнесменом та викладачем КДПУ, він декларує мільйонні доходи та заощадження, а також велику кількість нерухомості, яку переписав на дружину. При цьому бере активну участь у громадському житті міста та рветься у народні депутати.

Біографія

Юрій Милобог народився 12 квiтня 1974 року в селі Нововолодимирівка Миколаївської області. Активно займається громадською роботою. Свою позицію висловлює на особистій та офіційній сторінці у Фейсбук.

Сім'я

Одружений, має сина.

Освіта

Вищу освіту здобув у Криворізькому державному педагогічному інституті. За спеціальністю - вчитель хімії та біології.

Кар'єра

На початку 2000-х років Юрій Валерійович поєднував наукову діяльність з роботою у різних установах. 

Протягом 10 років займав керівні посади у компаніях “Універсалпромсервіс”, “Фокстрот”, “Фокстрот-ТБК”, “Дружба Люкс” та “Фауна Гранд”. 

З 2012 року і дотепер працює у Криворізькому державному педагогічному університеті, де вже кілька років займає посаду доцента кафедри зоології та методики навчання.

Крім того, Милобог займається громадською діяльністю. У свій час заснував та очолив благодійний фонд “Ціна Життя”. 

У 2015 році брав участь у виборах мера, на яких зайняв друге місце. 

Тоді ж був обраний депутатом Криворізької міської ради 7-го скликання, в якій очолив фракцію “Об'єднання Самопоміч”. Нині є членом політичної партії “Громадянська позиція”.

У 2014 та 2019 роках під час парламентських виборів як самовисуванець балотувався в народні депутати, однак до Ради так і не пройшов.

Компромат

Вибори міського голови, які пройшли 2015 року у Кривому Розі, не обійшлися без скандалу. Лідерами гонки стали кандидат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул та кандидат від “Об'єднання Самопоміч” Юрій Милобог. 

Боротьба справді була напружена, адже у другому турі розрив між претендентами на пост мера становив усього 752 голоси. І хоч Вілкул вирвався вперед, його перемога була оскаржена в суді представниками трьох політсил - “Самопоміч”, “УКРОП” та “Сила людей”

Усе через те, що у той час, як Милобогу віддали перевагу у п'яти районах міста з семи, за Вілкула більше всього проголосували тільки в одному районі - Інгулецькому, що викликало підозри у фальсифікації. Суд позови відхилив, що призвело до низки протестів небайдужих жителів міста. 

Крім того, в одному з інтерв’ю Юрій Валерійович заявив, що перед фінальним туром представники “Опоблоку” намагались його скомпрометувати та прибрати з виборчої арени.

Декларація

За 2018 рік Юрій Милобог задекларував дохід у розмірі більше 800 тисяч гривень від підприємницької та викладацької діяльності. Дружина чиновника, яка також займається бізнесом, отримала 1,5 мільйона гривень доходу. 

Цікаво, що вся нерухомість записана на дружину депутата Оксану Милобог, у власності якої знаходиться великий будинок на 600 “квадратів”, дві просторні квартири на 81 та 95 кв.м в Кривому Розі та Києві, нежитлове приміщення та дві земельні ділянки. 

Сам чиновник володіє легковим автомобілем Nissan Navaro 2008 р.в. та вантажівкою MERCEDES-BENZ 1995 р.в. Пані Оксана їздить на власному авто BMW Х5 2016 р.в. за 1,7 мільйона гривень.

Крім того, подружжя має значні заощадження. Згідно з декларацією за 2018 рік, Юрій Милобог зберігає 1,5 мільйона гривень та 440 тисяч доларів готівкою, а також 60 тисяч доларів на банківських рахунках. Його дружина Оксана має готівку на суму 200 тисяч доларів. Ще 7 мільйонів гривень сімейство депутата комусь позичило.
Дата народження
12 квітня 1974
Країна
Україна
Соцмережі