Дата народження
03 лютого 1970
Країна
Росія
Соцмережі

Юрій Мірошниченко

Політик, заслужений юрист України, народний депутат України. Представник Президента України у Верховній Раді за часів Януковича (03.2010 — 02.2014). Одружений, 3 дітей.

Біографія


Юрій Мірошниченко народився в 1970 році в невеликому селищі в Ленінградській області. Пізніше сім'я майбутнього політика переїжджає в Україну, де він закінчує столичний університет ім. Т.Шевченка. Юрій Мірошниченко має ступінь магістра державного управління, а також ступінь кандидата наук.

Кар'єра


Починає трудову діяльність на початку 90-х. Юрій Мірошниченко працює директором на підприємствах «Пітон» і «Інскорп».
В кінці 90-х починає працювати в «Нафтогазтрейді». В цей же період починає займатися громадською і політичною діяльністю. Очолює громадське об'єднання «Нова генерація» та «Трудова Україна».
У 2000 і 2002 роках Юрій Мірошниченко намагається вперше потрапити до парламенту від власної партії «Нова Генерація», але безуспішно.

Досягнення


Широку популярність Юрій Мірошниченко отримує в 2006 році, коли стає народним депутатом. Представляє «Партію регіонів». Є членом парламенту трьох скликань - в період з 2006 року по теперішній час.

Чутки й скандали


Найбільшу медійну популярність Юрій Мірошниченко отримав у 2014 році. Під час ефіру на одному з національних каналів політик розплакався і попросив вибачення у народу за злочини режиму Януковича.
Політика також звинувачували в приховуванні доходів. У ЗМІ з'явилася інформація, що Юрій Мірошниченко придбав будинок в США, що раніше належав знаменитому голлівудському акторові. Вартість нерухомості становила понад 3 мільйонів доларів. Походження коштів нардепа так і не було встановлено.
Депутат був фігурантом кримінальної справи за звинуваченням у незаконному захопленні землі. Політик побудував собі розкішний маєток на березі Блакитного озера, попри протести місцевих жителів і активістів. Після падіння режиму Януковича й оприлюднення інформації про незаконне будівництво, всі роботи були припинені.

Статки та джерела доходів


Юрій Мірошниченко офіційно декларував великі активи - 13 земельних ділянок, 8 квартир, 6 гаражів та інше майно. Політик також має два авто екстракласу.
Доходи Мірошниченко оцінюється в більш ніж 700 тисяч гривень, отриманих в якості зарплати та дивідендів. Політик має акції на суму в 4 мільйони гривень і майже півмільйона гривень на рахунку в банку.

Особисте життя і сім'я


Юрій Мірошниченко перебуває у шлюбі з Софією Мірошниченко - професійним журналістом. Має доньок Віту і Соломію та сина Максима.

Дата народження
03 лютого 1970
Країна
Росія
Соцмережі