Дата народження
14 квітня 1961
Країна
Україна

Юрій Недашківський

Юрій Олександрович Недашковський

Біографія

З'явився на світ 14.04.1961 року в Києві. Вищу освіту отримував в політехнічному інституті міста Одеси. Своєю спеціалізацією вибрав виробництво і обслуговування електростанцій на атомному паливі.

Кар'єра

У 1983 році влаштувався на роботу на атомну електростанцію в місті Хмельницькому, в якості обхідника обладнання котельні. Працював там до 2000 року, пройшовши шлях до генерального керівника всього комплексу атомної електростанції.

У 2000 році отримав посаду президента «Енергоатому» - всеукраїнської компанії з виробництва атомної електроенергії. Звільнився в 2003 році.

Знову став на чолі «Енергоатому» в 2005 році. Звільнено після скандалу із закупівлями в 2006 році.

Протягом 2006 - 2008 років обіймав посаду заступника міністра з питань палива та енергетики, під час каденції на посаді міністра Юрія Бойка.

Рішенням Кабінету Міністрів України призначений на посаду генерального керівника «Енергоатом» у 2008 році. Через звинувачення в невиконанні умов контракту звільнений в 2012 році.

У 2014 році компанія «Енергоатом» відновила контракт з Юрієм Олександровичем Недашківським.

Досягнення

Нагороджений званням почесного працівника сфери енергетики України.

Чутки і скандали

Основним скандалом, який супроводжував кар'єру Юрія Олександровича Недашковського був зрив закупівель протипожежного обладнання. За даними ЗМІ, в 2005 році державна закупівля засобів гасіння пожежі і систем виявлення вогнища загоряння проводилася через компанії, близькі до глави «Енергоатому». Результати тендерів були оскаржені в численних судах.

Стан і джерело доходу

Дочка глави «Енергоатому» пересувається на SUZUKI (2012 року). Дружина їздить на автомобілі Citroen 2017 року випуску.

Сам Юрій Олександрович володіє тільки гаражем в підземному паркінгу. На доньку і дружину записані три квартири в Києві, кожна площею понад 200 кв.м, і земельну ділянку в Одеській області.

Основним джерелом заробітку Юрій Недашковський називає зарплату: тільки за 2018 рік він заробив 7 мільйонів 266 тисяч гривень. Ще майже мільйон гривень на сім'ю принесла донька Дарина.

Особисте життя і сім'я

Одружений. У шлюбі у пари народилася дочка Дарина.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "юрий недашковский"

https://www.youtube.com/watch?v=WlCPteiVnsc

Дата народження
14 квітня 1961
Країна
Україна