Дата народження
24 грудня 1955
Країна
Україна

Юрій Ніконов

Ніконов Юрій Миколайович: начальник Херсонського управління освіти

Ніконов Юрій Миколайович - голова управління освіти в Херсоні, роботою якого незадоволені більшість депутатів міської ради. Попри те, що у деяких школах не було столів у їдальні, він заклав у бюджет 10 млн грн на туалетний папір.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра

5. Компромат

6. Декларація

Біографія

Юрій Ніконов народився 24 грудня 1955 року в місті Херсон, де живе та працює до сьогодні.

Сім'я

У своїх деклараціях членів сім’ї не вказує.

Освіта

За даними із відкритих джерел, має вищу освіту.

Кар'єра

Про кар’єрний шлях чиновника відомо небагато. У 2010 році він був обраний депутатом міської ради 6-го скликання, в яку пройшов як кандидат від “Партії регіонів”.

Нині очолює управління освіти в Херсоні.

Компромат

На одному з засідань антикорупційної комісії Херсонської міськради (у липні 2016 року) місцеві депутати висловили невдоволення роботою начальника управління освіти Юрія Ніконова. 

Так, під час своєї доповіді голова департаменту бюджету і фінансів Роман Підперигора розповів, що в поточному році школи отримають з міського бюджету 275 тисяч гривень на ремонт та устаткування класів та інших приміщень. 

Сума була сформована на основі особистої думки начальника управління освіти та декількох наближених до мера депутатів. Іншим же депутатам було відмовлено у їхніх зверненнях нібито через брак коштів.

Враховуючи це, чиновники, які хотіли вирішити більш катастрофічні проблеми у деяких школах (такі як шафи для книжок чи столи в столову), обурилися і вирішили звернутися напряму до Ніконова, який між іншим заклав в бюджет 10 мільйонів гривень на туалетний папір.

Декларація

У своїй щорічній декларації за 2018 рік Юрій Ніконов вказав дохід у розмірі 343 440 гривень, які він отримав в якості зарплати, пенсії та процентів від вкладів.

Крім того, чиновник зберігав 250 тисяч гривень та 2 850 доларів на банківських рахунках і ще 7250 доларів та 4520 євро - готівкою.

Живе Ніконов у власній квартирі площею 52,5 кв.м.

Дата народження
24 грудня 1955
Країна
Україна