Дата народження
15 квітня 1974
Країна
Україна

Юрій Орєшкін

Орєшкін Юрій Ігорович: ексдиректор “Запоріжсталі” пройшов в міськраду від “Опоблоку”

Орєшкін Юрій Ігорович - колишній топ-менеджер ПАТ “Запоріжсталь” з 20-річним досвідом роботи тепер працює в міській раді та очолює одне з комунальних підприємств міста. 

Біографія

Юрій Орєшкін народився 15 квітня 1974 року в Запоріжжі. 

Сім'я

Одружений. Виховує сина Михайла та доньку Аліну. 

Освіта

Вищу освіту отримав у Запорізькій державній інженерній академії, яку закінчив у 1996 році. За спеціальністю - інженер електронної техніки.

Кар'єра

На початку своєї трудової діяльності (1994-1996) Орєшкін працював програмістом в компанії ТОВ “Екологічні Системи”. 

У 1996 році влаштувався на підприємство “Запоріжсталь”, на якому за 20 років пройшов шлях від інженера-електроніка до начальника управління інфраструктурних систем компанії.

З 2016 року і дотепер займає посаду директора комунального підприємства “Центр управління інформаційними технологіями”.

Крім того, є депутатом Запорізької міської ради та членом партії “Опозиційний блок”.

Компромат

Як повідомляє інтернет-видання “Факти Запоріжжя”, Юрій Орєшкін разом з деякими іншими членами “Опоблоку” допоміг заступнику мера уникнути арешту

Про це стало відомо з його декларації, в якій він вказав витрату у розмірі 100 тисяч гривень. Саме таку суму вніс депутат в якості застави за Анатолія Пустоварова, якого Харківська обласна прокуратура підозрює у причетності до організації фіктивних тендерів. 

Нагадаємо, що в ході розгляду справи суд призначив чиновнику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю вийти під заставу у розмірі 1,5 мільйона гривень. Як стало відомо, частину цієї суми внесли представники “Опозиційного блоку”.

Декларація

За 2018 рік Юрій Орєшкін задекларував дохід у розмірі 257 368 гривень. Крім того, він зберігав майже 130 тисяч гривень та 38 750 доларів готівкою. Ще майже 200 тисяч гривень отримала його дружина Олена, яка займається підприємницькою діяльністю. Також у неї були заощадження у розмірі 50 тисяч гривень (в банку) та 109 500 (готівкою).

Що стосується майна, то сім’я депутата володіє квартирою, а також частиною будинку та частиною квартири в Запоріжжі. Їздять вони на Hyundai i30 2010 р.в. та Nissan Micra 2004 р.в. 

Дата народження
15 квітня 1974
Країна
Україна