Дата народження
22 вересня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі
541
Юрій Савчук

Біографія

Народився Юрій Савчук в 1967 році в Луцьку. Навчався в Волинському держуніверситеті ім. Лесі Українки на факультеті фізкультури і спорту.

Кар'єра

У 1990-х роках Юрій Петрович нібито продавав металобрухт. Спочатку співпрацював в донбаськими металургійними заводами, а потім і сам почав займатися металургійним виробництвом, поставляючи сплави кольорових металів за кордон.

Через деякий час (на початку 2000-х) бізнесмену довелося переключитися на іншу діяльність, тому він зайнявся нерухомістю.

В кінці 2000-х років давній друг Юрія, Ігор Палиця, запропонував йому очолити ФК "Волинь". Савчук погодився і з 2012 року став віце-президентом клубу.

У тому ж 2012-му він пройшов до Верховної Ради, ставши нардепом від партії "УДАР". Через 2 роки був обраний народним депутатом повторно, але вже від партії "Народний фронт".

Досягнення

Юрій Савчук професійно займався боксом (є заслуженим тренером). Також є віце-президентом ФК "Волинь" і президентом ХК «Луцьк». Він навіть виділив гроші "зі своєї кишені" на будівництво льодової арени в місті. Керує партійною організацією УДАР у Волинській області.

Чутки і скандали

За даними журналістів, Юрій Петрович дружить з дитинства з соратником Коломойського - Ігорем Палицею. І хоча Віталій Кличко заявляв, що його партія ні від кого фінансово не залежить, і ніякі бізнесмени за спинами партійців не стоять, подейкують, що Коломойський просуває своїх людей в різні партійні організації, у тому числі і Савчука.

Крім цього, в ЗМІ є інформація про те, що Юрій Петрович, паралельно з депутатською діяльністю, займається бізнесом у сфері продуктів харчування та нерухомості. Хоча сам політик заперечує свою приналежність до бізнесу.

Статки і джерела доходів

За 2014 рік Савчук задекларував дохід в розмірі всього 173 тисячі гривень. У його власності перебуває ділянка землі площею 4100 кв.м, квартира площею 91,3 кв.м, човен, а також дві машини: Ніссан Навар 2007 р.в. і Тойота Ленд Крузер 2012 р.в. Дружина володіє земельною ділянкою, віллою на 313 кв.м, трьома квартирами та Лексусом 2010 р.в.

Особисте життя і сім'я

Депутат одружений. Має доньку і двох синів.

Фото і відео

Дата народження
22 вересня 1967
Країна
Україна
Соц.мережі