Дата народження
22 лютого 1973
Країна
Україна

Юрій Зажирко

Зажирко Юрій Дмитрович: адвокат та депутат, який потрапив у список прогульників міської ради Вінниці

Зажирко Юрій Дмитрович - не вважає проблемою пропуск сесій міськради або засідання комісій, так як депутат міської ради працює на громадських засадах.

Біографія

Юрій Дмитрович Зажирко народився 22 лютого 1973 року у місті Бар Вінницької області.

Освіта

Юрій закінчив у 1990 році школу № 15 у місті Вінниця. Через рік вступив до Київського університету ім. Тараса Шевченка. У 1997 році Зажирко отримав диплом юриста.

Сім’я

Юрій перебуває у шлюбі. Дружину звуть Оксана Зигарь. Вона є начальником відділу бюджетних надходжень і казначейських операцій Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області.

У подружжя двоє дітей: син Владислав та донька Наталя.

Кар'єра

Першим місцем роботи Юрія стало Вінницьке виробниче об'єднання "Маяк". Тут він з серпня 1990 по листопад 1991 року працював слюсарем. Бувши студентом юрфаку Зажирко півтора року (з листопада 1991 по січень 1993 року) був судовим виконавцем Ленінського районного суду міста Вінниці.

На початку 1993 року він перейшов на роботу у фірму "Укржитлосервіс", де працював на посадах юриста і начальника юридичного відділу. Через півтора року став спочатку юристом, а потім й директором юридичної фірми "Стоїк-Н".

З 1997 року здійснює адвокатську діяльність. Юрій - член Національної асоціації адвокатів України.

Чотири рази Зажирко ставав депутатом Вінницької міської ради. У сьомому скликанні міськради (з 2015 року) він представляє територіальний виборчий округ №43. Юрій - член фракції Вінницька європейська стратегія та голова постійної комісії з прав людини, законності, депутатської діяльності та етики.

Компромат

За даними громадського руху "Чесно", голова комісії з питань законності, депутатської діяльності та етики, Юрій Зажирко - людина, яка повинна відповідати за роботу депутатів, внесений до списку прогульників. Він пропустив в 2016 році половину засідань міськради та постійної комісії.

В інтерв'ю журналістам Зажирко підкреслив, що як депутат працює на громадських засадах. "Я вам ще раз пояснюю, що депутат міської ради працює на громадських засадах ... ми ж не роботи, я думаю, ви теж не 100% ходите на роботу, чим ви там займаєтеся".

Декларація

У березні 2019 року Юрій Зажирко опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік.

Депутат міської ради задекларував три квартири (94,8, 62,7, 59,7 кв.м.) у Вінниці, якими він володіє у спільній власності зі своїми родичами. Крім того Оксані Зигарь належить земельна ділянка (900 кв.м.) у селі Агрономічне Вінницької області. Пересувається Юрій на автомобілі Subaru Tribeca 2007 року випуску, який оформлений на батька депутата - Дмитра Івановича Зажирко.

Дохід Юрія від зайняття підприємницькою діяльністю у 2018 році склав 251 тисячу гривень. Зарплата його дружини у Держказначействі склала 169 тисяч. У банку подружжя заощаджень не мають. Готівковими коштами Зажирко задекларував 90 тисяч гривень та 7 тисяч доларів.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=E-kkc2cUWPQ&t=6s 

Дата народження
22 лютого 1973
Країна
Україна