Дата народження
02 січня 1972
Країна
Узбекистан
Соцмережі

Юсуф Куркчі

Національний публічний діяч. Перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Одружений, троє дітей.

Біографія

Юсуф Ібрагімович Куркчі народився 2 січня 1972 року в місті Бешарік (Республіка Узбекистан). Має три вищі освіти: радіоінженер, юрист і фахівець державного управління.

Кар'єра

Трудовий шлях Юсуф Куркчі почав на посаді інженера. З 1993 по 1995 рік працював на заводі "Фіолент",  у фірми «Панорама-Тур».

У 1995 році, після закінчення Кримського інституту економіки і господарського права, працював юристом в приватній фірмі, в Лізі кримськотатарських юристів «Ініціум». Один навчальний рік (2000-2001) викладав в Кримському державному індустріально-педагогічному інституті.

Досягнення

З 2002 по 2009 роки працював в Апараті Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Обіймав посади помічника голови кримського парламенту, працював у відділі правової та кадрової роботи Управління справами Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Крім того, був заступником голови Республіканського комітету Автономної Республіки Крим у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян.

У період з 2009 по 2011 роки Юсуф Куркчі був заступником голови Державного комітету України у справах національностей та релігій.

У 2016 році працював завідувачем відділом забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу Адміністрації Президента України.

У тому ж році призначений Першим заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

Чутки і скандали

Ім'я першого міністра не значилося в серйозних скандалах.

Статки і джерела доходів

Згідно з декларацією, яку подав чиновник, нерухомості у нього немає. У столиці України він живе в орендованій кімнаті в гуртожитку. Загальна площа кімнати 30 кв. м. За 2017 рік оренда склала 58 тисяч гривень.

Автомобіль у першого міністра тільки один. У 2016 році Юсуф Куркчі придбав Nissan Qashqai 2008 року випуску за 241,5 тисячі гривень.

Основним джерелом доходу у чиновника є зарплата в міністерстві. У 2017 році вона становила 523 тисячі гривень. Дружина Юсуфа Куркчі заробила 88 тисяч гривень. Крім того, 28 тисяч гривень вона отримала в якості допомоги на прожиття переміщеним особам.

Банківського рахунку у Юсуфа Куркчі немає. Готівковими коштами у чиновника задекларовано 75 тисяч гривень, 23,5 тисячі доларів і 2 тисячі євро.

Особисте життя і сім'я

Дружину першого міністра звуть Ніяра. У подружжя троє дітей: двоє дочок (Насібе і Айше) і син Алім.

Фото і відео


Дата народження
02 січня 1972
Країна
Узбекистан
Соцмережі