Дата народження
17 жовтня 1988
Країна
Росія
Соцмережі

Співак, DJ, телеведучий

Дата народження: 17.10.1988 р.

Рідне місто: Челябінськ (Росія)

При народженні Іван отримав прізвище батька Олександра Єрьоміна. Коли син навчався у другому класі, мати перевела його на своє дівоче прізвище. Вона не хотіла мати навіть формальних зв'язків з колишнім чоловіком.

У 1990-му році родина Івана переїхала в Славутич.

З ранніх років хлопчик виявляв любов і здібності до вокалу. Коли йому виповнилося 6 років, він вперше вийшов на велику сцену. Цей дебют відбувся на фестивалі «Золота осінь Славутича». Після цієї події захоплення Івана музикою стало більш міцним. Він вступив до музичної школи на клас фортепіано. Надалі Іван переміг на багатьох творчих конкурсах.

Крім мистецтва, Івана захоплював спорт. В результаті він став володарем багатьох спортивних звань.

У 2007-му році Іван познайомився з вокалісткою Анною Добридневою. Співаки випадково зустрілися на концерті та швидко знайшли спільну мову. Так виник дует «Пара нормальних», який швидко набув популярності. 4-го жовтня 2008-го року відбувся реліз дебютника групи. Платівка отримала назву «Я придумаю happy end». Незважаючи на успішність дуету, через два роки Іван покидає його.

В кінці травня 2012-го року артист випустив свій перший сольник «Co'n'dorn». Восени 2012 року Іван Дорн записав трек до програми «Топ-модель по-російськи» і джингл до рекламного ролика напою Coca-Cola.

Особисте життя

У 2013-му році Іван Дорн одружився. Його обраницею стала колишня однокласниця Анастасія Новікова. Через рік на світ з'явилася дочка Василіса. У 2015-му році народжується син, ім'я якого зберігається в таємниці. Раніше Дорн повідомляв, що хоче назвати сина Іваном.

Скандали

У 2015-му році співак розповів, що через свого друга Сергія Притулу передає гроші на придбання медикаментів людям із зони АТО. Пізніше Сергій написав на своїй сторінці в Facebook, що Іван відраховує 50% від своїх гонорарів, отриманих в Росії, на придбання військової екіпіровки і бойової техніки. Через 2 роки Дорн пояснив, що передані ним гроші призначалися для допомоги постраждалим від обстрілу в Маріуполі. Він припустив, що Сергій Притула розпорядився ними на свій розсуд.

Концертна діяльність Івана Дорна супроводжується нападками радикалів. Щоб уникнути провокацій в Одесі, артист скасував концерт, призначений на 9 червня 2017 го року.

У 2017-му році Іван Дорн випустив сингл «Collaba». Він повідомив, що цей трек є одою для повій.

Статок і джерела прибутків

У 2017-му році Іван Дорн заробив 1,7 млн ​​USD.

Дата народження
17 жовтня 1988
Країна
Росія
Соцмережі