Дата народження
25 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі

Український співак, переможець шоу Голос країни у складі команди Діани Арбеніної. Наразі співпрацює з відомою звукозаписуючою компанією Universal music. Одружений.

Дата народження:
25.12.1987 р.
Рідне місто:
село Калинове (Харківська область)

Іван Ганзера є тотально незрячим. Співак утратив зір у результаті родової травми.
З ранніх років він виявляв великий інтерес до музики. У дитинстві Ваня вступив у музичну школу. Там хлопчик освоював гру на акордеоні. Паралельно він осягав вокальну майстерність.

Закінчивши школу, хлопець отримав посаду художнього керівника в місцевому клубі. Цю діяльність він поєднував з роботою над власною музикою в маленькій домашній студії.

Пізніше Іван Ганзера почав співпрацювати з молодим театром Вадима Мулермана.
Популярність до молодого співака прийшла після участі в телевізійному талант-шоу «Голос країни». Вокальним тренером Івана Ганзери стала рок-зірка Діана Арбеніна. Хлопцеві вдалося вийти у фінал і здобути абсолютну перемогу.

Після проекту Іван Ганзера підписав контракт з престижним лейблом «Universal music».

Так, у 2012-му році відбувся реліз дебютного альбому артиста. Платівка отримала назву «Я не могу тебя терять».

У цьому ж році Іван Ганзера висунув свою кандидатуру на парламентських виборах. На той момент він перебував у «Радикальної партії Олега Ляшка». Але потрапити у велику політику співакові не вдалося.

У 2013-му році відбулася прем'єра дебютного кліпу «Весна схожа на тебе».
Другий альбом Іван Ганзера випустив під лейблом «Med Records». Його реліз відбувся у 2015-му році. Платівка отримала неоднозначну назву «Хто має долар, сало їсть».

Іван Ганзера веде активну творчу діяльність. Він також часто дає концерти в зоні АТО.

Особисте життя

Іван Ганзера перебуває у шлюбі. Його дружину звуть Ольга. З нею він познайомився завдяки шоу «Голос країни». Дівчина була прихильницею Івана. На той момент вона закінчувала школу. Зустрічатися вони почали аж ніяк не відразу. Довгий час Оля і Ваня залишалися друзями по листуванню. Коли приятелі нарешті знову зустрілися, між ними швидко спалахнула любов. Пізніше Ольга стала адміністратором свого чоловіка.

У 2014-му році у пари народилася дочка. Іван був присутній на пологах. Дівчинку назвали Софією. Вона народилася абсолютно здоровою.

Іван Ганзера любить піклуватися про свою дочку. Сліпота не стала для нього перешкодою.

Сім'я проживає в Києві.

Скандали

Іван Ганзера поскандалив зі своїм продюсером Дмитром Мухіним. У сторін виникли розбіжності. Щоб помститися, Дмитро заборонив Івану використовувати кліп «Весна схожа на тебе», який сам зрежисував. Щоб отримати відео, співакові доведеться заплатити 2 тис. USD. Іван стверджує, що оплатив кліпмейкеру гонорар. Дмитро спростовує цей факт.

Статок

Інформація про доходи Івана Ганзери не представлена ​​в ЗМІ.

Дата народження
25 грудня 1987
Країна
Україна
Соцмережі