Дата народження
04 липня 1962
Країна
Україна

Іван Кобилянський

Кобилянський Іван Іванович: мер в Тернопільській області на іграшковій машинці

Кобилянський Іван Іванович – очільник міста Борщів на Тернопільщині, який давно хотів у міську раду позашляховик, а отримав машинку на пульті управління.

Біографія

Іван Кобилянський народився 4 липня 1962 року в селі Королівка Борщівського району Тернопільської області. Зараз він проживає в селі Стрілківці того ж району, хоч і є мером міста Борщів.

Освіта

Вищу освіту здобув у Кам’янець-Подільському сільськогосподарському інституті в 1985 році. За фахом Іван Іванович – інженер-механік.

Сім'я

Дружину мера звуть Галина Романівна. Вона працює директором школи. Подружжя має дітей, які живуть у Чернівцях.

У декларації вказує також тещу – Мацієвську Любов Олександрівну.

Кар'єра

Близько десяти років Іван Кобилянський пропрацював головним інженером колгоспу «Радянська Україна».

Потім ще близько двадцяти років очолював МП «Скеля» (аж до 2015 року).

У 2015 році Іван Іванович став головою Борщівської райради. А через два роки був обраний Борщівським міським головою.

Кобилянський - член партії ВО «Батьківщина», учасник і меценат Майданів у Борщеві та Києві.

Компромат

У грудні 2019 року під час сесії міськради в Борщеві відбулося епохальне дійство: мерові Кобилянському подарували іграшковий автомобіль з путом управління. 

А все через те, що в бюджеті на 2020 рік керівництво Борщівської міської ради запланувало виділення 600 тисяч гривень на купівлю автівки. І це не снігоприбиральна техніка, не комунальна вантажівка, а звичайний позашляховик.

Один із депутатів вважає такі «подарунки» занадто дорогими й виступає категорично проти цього, тому й так тонко потролив мера.

Декларація

За даними електронної декларації, поданої в 2019 році, Кобилянський Іван Іванович має нежитлове приміщення (майстерню) у спільній власності з третьою особою площею 1960,3 м2 та кілька земельних ділянок загальною площею майже 6 га у Борщеві, Пукляках та Стрілківцях. 

Дружина мера має квартиру на 48,1 м2, земельні ділянки загальною площею менше гектара та магазин площею 117,6 м2 (останній в спільній власності). Вона також будує гараж.

Мер вказав також нерухомість, яка належить тещі: житловий будинок на 116,3 м2 та три земельні ділянки загальною площею трохи більше гектара.

Мер Кобилянський має три легкові авто: ВАЗ 2105 1995 року випуску, ГАЗ 24 1973 року та Москвич 2140 1980 року випуску. Його теща володіє Chevrolet AVEO 2005 року.

За рік пан Іван отримав 362 тисячі 985 гривень. Дружина поповнила сімейний бюджет на 200 тисяч 289 гривень. Дохід тещі склав 39 тисяч 265‬ гривень.

Разом з дружиною Іван Кобилянський має заощаджень на суму 323 тисячі гривень.‬

Відео

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=KSra5tZGGP0&feature=emb_logo

https://www.youtube.com/watch?v=DXcCmfdTJ-E&feature=emb_logo

Дата народження
04 липня 1962
Країна
Україна