Дата народження
29 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі

Іван Мірошніченко

Український політик, народний депутат 8-го скликання, член парламентської фракції «Об'єднання „Самопоміч“», експерт з аграрної сфери. Одружений, має трьох дітей.

Дата народження:
29.08.1972 р.
Рідне місто:
селище Веселе (Кіровоградська область)

Іван Мірошниченко навчався в Олександрійській середній школі №17. Потім хлопець вступив до індустріального технікуму. Вищу освіта Іван отримував у Національному аграрному університеті. Через деякий час Мірошниченко вирушив у США, де закінчив школу бізнесу.

Кар'єру майбутній політик почав у 1996-му році в компанії «ІнтерАгро». Там він моментально отримав пост гендиректора. Через рік Іван Мірошниченко став віце-президентом «AT Каргілл». У цій же компанії він завідував торгівлею з Європою. Пізніше він займав керівні посади в компаніях «Баржова Компанія» і «Нобл Ресорсіз Україна», а також генеральним директором «Нобл Груп».

Іван Мірошниченко був членом професійних громадських організацій і активно співпрацював з владою з управління аграрним сектором.

У 2014-му році Іван став парламентським депутатом у складі партії «Самопоміч».

Особисте життя

Іван Мірошниченко одружений. Ім'я його обраниці — Наталія. У подружжя троє дітей.

Скандали

У 2001-му році Іван Мірошниченко переніс дуже важке психічне захворювання. У результаті він загримів у психлікарню. Медики діагностували в Івана шизоаффективний психоз. Пацієнта визнали божевільним. Для лікування був призначений комплекс виховних, санітарно-освітніх і медичних заходів.
У квітні 2018-го року юристка і цивільна дружина нардепа Сергія Рибалки Анастасія Байбородіна повідомила, що депутат Іван Мірошниченко запропонував їй груповий секс.

Як згадує Настя, Іван підловив її в парламентських кулуарах. Він акуратно взяв її за лікоть і відвів в сторону. Після цього Мірошниченко запропонував дамі негайно піти та вступити в інтимну близькість. За словами депутата, він давно мріяв зробити це в присутності своїх охоронця, водія і помічника.

Спершу Анастасія подумала, що Іван розігрує її. Але по ходу бесіди зрозуміла, що у Мірошниченка серйозні наміри, принаймні на одну ніч.

Байбородіна запропонувала Івану звернутися до психіатра або сексопатолога.

Статок

Як зазначено в декларації, у 2018-му році зарплата Івана Мірошниченка склала 373334 грн. Продаж рухомого майна приніс йому 2000 грн.

На банківських рахунках нардеп тримає 3190 USD і 78694 грн. У готівці він зберігає 395000 USD, 15000 євро і 3300000 грн, цим капіталом Іван володіє разом зі своєю дружиною.

Родині Мірошниченка належать 6 земельних ділянок, 3 приватних і 1 садовий будинок. На нардепа записані автомобіль («Mersedes-Benz S 550»), 2 мотоцикли («BMW K1200LT», «HARLEY-DAVIDSON FLHX STREET GLIDE») та водний засіб «SEA-DOO GTR 215».

Іван володіє двома одиницями наручних годинників від «Zenith» і «Van Der Bauwede», а також бронзовою статуєю.

Фото й відео

G:\Работа\2018\my.ua\2019\05 май\13-17\15.05\Иван Мирошниченко.jpg


Дата народження
29 серпня 1972
Країна
Україна
Соцмережі