Дата народження
06 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Іван Тарасович Сяркевич, відоміший під псевдонімом Ivan NAVI — український співак, двократний номінант музичної премії YUNA: в категоріях «Відкриття року» 2017 та «Найкращий виконавець» 2018.

Біографія

Ivan NAVI (справжнє ім'я Іван Сяркевич) з'явився на світ 6.07.1992 року у Львові. У музичній школі вчився грі на акордеоні. Паралельно займався боксом.

Здобув вищу освіту в рідному місті, в інституті менеджменту. Своєю спеціальністю вибрав маркетинг.

Кар'єра

Уперше брав участь в телешоу в 2011 році на телеканалі «Інтер». Іван був членом команди «Привидів опери». За сюжетом шоу команди повинні були представити міні-спектакль. Керував шоу Філіп Кіркоров. У фінал шоу Іван не вийшов.

Через два роки став учасником шоу «Голос Країни» на каналі «1 + 1». У результаті відбіркових турів потрапив у команду тренера Олега Скрипки. У фінал шоу не вийшов.

У 2015 році на проекті «Співай як зірка», який виходив на телеканалі «Україна», Іван співав під ім'ям IVAN NAVI. У фінал шоу не вийшов.

З 2016 року працює над сольними проектами з музичним продюсерським центром «Мова Мьюзік».

Номінований на участь у відбіркових турах українського національного конкурсу музикантів для міжнародного конкурсу «Євробачення» в 2019 році.

Досягнення

З 2016 випустив 10 сольних треків.

Нагороджений преміями YUNA 2017 і 2018 року як відкриття року і кращий виконавець року відповідно.

У 2018 році як «Прорив року» відзначений нагородою «Золота Жар-птиця».

Чутки і скандали

Після зйомок спільного кліпу преса приписувала Івану роман з Марією Яремчук, дочкою українського виконавця Назарія Яремчука. Однак ці домисли були засновані тільки на сюжеті кліпу - суперництві за руку дівчини - і подальшого розвитку стосунки не отримали.

Ліричні пісні Івана часто порівнюють із творчістю американського поп-співака Джастіна Тімберлейка. Дійсно, можна знайти певну схожість у манері виконання і підборі тематики. Але ці загальні мотиви притаманні всій поп-музиці.

Промоутери називають Івана «хрещеником» покійного українського музиканта Кузьми Скрябіна. З Андрієм Кузьменком Іван співпрацював у 2015 році, і саме він порадив використовувати англійську версію імені для подвійного псевдоніма.

Статки і джерело доходу

Тільки за 2018 рік пісні Івана були в ротації на українських радіостанціях більше півмільйона разів. Музикант заробляє на сольних концертах і виступах в клубах. Точні суми гонорарів не розголошує. З 2019 року доступні товари з брендом IVAN NAVI (футболки, кепки).

Особисте життя і сім'я

У 2014 році перебував у стосунках, однак весілля так і не відбулось.

Має велику кількість прихильниць, однак на якійсь одній поки не зупинився.

Фото і відео

Результат пошуку зображень за запитом "Ivan Navi"

https://www.youtube.com/channel/UCoJhFV3Mq-pl_VhvzIRYp2w

Дата народження
06 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі