Країна
Україна
Соцмережі
747

Іван Оберемко

Іван Оберемко (псевдонім, справжнє ім'я приховує)

Скандальний анонімний блогер

Біографія

Народився і виріс у Харкові. Зараховує себе до журналістів, однак інформації про його освіту і досвід роботи немає.

Кар'єра

Брав участь в пікетуванні прокуратури в місті Херсоні в серпні 2018 року. Пікетування було викликане бездіяльністю МВС після нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Досягнення

Аудиторія блогу Івана Оберемко в мережі Facebook складає більше 33 тисяч читачів.

Чутки і скандали

Під час скандалу з російським паспортом мера Труханова саме Іван Оберемко знайшов в реєстрі документів дані його паспорта, про що і повідомив зі сторінок свого блогу.

У лютому 2018 року розмістив фото сторінок книги «Історія в школі» (2015 р.), в якій знайшов антисемітські висловлювання. На сторінках видання автори стверджували, що основною метою влади є збагачення, якщо судити по зростанню статків президента. У дужках після прізвища Порошенко вказано прізвище Вальцман. А самого Президента називають «баригою». Після чого робиться висновок про те, що Україну контролюють сіоністи.

Переважна частина повідомлень Івана Оберемко в інтернет-виданнях та соціальних мережах носить агресивний характер і написана з використанням ненормативної лексики.

Статки і джерела доходів

Інформацію про доходи не афішує.

Особисте життя і сім'я

За даними особистої сторінки в Facebook, Іван Оберемко одружений і проживає у Великобританії, місто Іпсвіч. Що, однак, не заважає йому брати участь у подіях в Україні.

На думку блогера Сергія Іванова, за псевдонімом Іван Оберемко ховається чоловік блогера Катерини Моли.

Фото і відео

Світлина від Івана Оберемка.

https://www.youtube.com/watch?v=eE5jWfRFi9AКраїна
Україна
Соцмережі