Дата народження
07 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі

Іван Ордець

Іван Ордець - український футболіст, захисник донецького «Шахтаря». Колишній гравець молодіжної збірної України. Переможець конкурсу Золотий талант України. У складі команди володар Суперкубка України 2017 року. 

Біографія

Іван Ордець - знаменитий український футбольний захисник. Народився в 1992 році в невеликому селі Ближнє, що знаходиться в Донецькій області. Захопився футболом ще в шкільні роки. Потрапляє в футбольну школу донецького «Шахтаря» в 2002 році, коли вдало проходить огляд молодих футболістів. Іван Ордець активно грає в дитячих і юнацьких лігах, беручи участь в 76 матчах.

Кар'єра

Професійну кар'єру Іван Ордець починає в 2011 році. Стає гравцем маріупольського «Іллічівця». Не зумів закріпитися в основному складі свого першого клубу Прем'єр-ліги і повернувся в Донецьк, де виступав за «Шахтар-3».

Іван Ордець повертається до Маріуполя в 2013 році, де з другої спроби входить в основний склад клубу.

У 2015 році Іван Ордець стає постійним гравцем основного складу клубу «Шахтар». Грає за команду і до сьогодні.

Одночасно з виступами за різні клуби Іван Ордець грає за національну збірну України з футболу. Входить у різні склади збірної з 2007 року. У юнацькій збірній зіграв 51 матч, а в молодіжній - 15 матчів. У 2014 році Іван Ордець став гравцем Національної збірної України з футболу.

Досягнення

Іван Ордець є чемпіоном України в першості серед команд-дублерів 2010 року. У складі команди «Шахтар» є чемпіоном України, володарем Кубка і Суперкубка країни.

Чутки і скандали

Іван Ордець - не скандальний футболіст, однак регулярно критикується фанатами футболу в соціальних мережах. У 2017 році молодий футболіст відіграв розкішне весілля за участю зіркових колег і гостей. На святкуванні виступали дорогі зірки української музики, а гостей пригощали розкішними стравами і поїли дорогим алкоголем. Показний розмах весілля, організація якого обійшлася в більш ніж 100 тисяч доларів, обурив українців. Деякі користувачі мережі вважають, що футболіст не заслужено отримує свої гонорари, а настільки розкішне святкування неприпустиме для виходця з місць, де зараз ведуться бойові дії.

Статки і джерела доходів

Іван Ордець - один із найбільш високооплачуваних молодих футболістів України. Його зарплата в складі «Шахтаря» оцінюється в 1,3 мільйона гривень. Річний дохід спортсмена перевищує 500 тисяч доларів.

Особисте життя і сім'я

Іван Ордець одружився в 2017 році. Обраницею футболіста стала його давня подруга Єлизавета.

Фото і відео


Дата народження
07 липня 1992
Країна
Україна
Соцмережі