Дата народження
12 березня 1994
Країна
Україна
Соцмережі
197

Іван Петряк

Іван Петряк - український футболіст, фланговий півзахисник донецького «Шахтаря» та збірної України. Вихованець київського футболу. Визнаний кращим молодим футболістом України 2015 року в категорії  U-21. Також грав у складі “Зорі”. Одружений.

Біографія

Іван Петряк - знаменитий український футбольний півзахисник. Народився в 1994 році в Черкаській області. Починає займатися спортом у дитячих і юнацьких футбольних школах в Київській області.

Кар'єра

Професійну кар'єру Іван Петряк починає в 2011 році, коли підписує перший контракт з луганським клубом «Зоря». Успішно грає за команду і стає одним із членів основного складу, а також визнається одним із найбільш перспективних молодих футболістів у країні.

У 2016 році Іван Петряк підписує договір з донецьким «Шахтарем». На сьогодні грає в Європі. На правах оренди український футболіст перейшов в угорський клуб «Ференцварош».

Іван Петряк паралельно з клубною кар'єрою регулярно грає за збірну України з футболу. Дебютує в молодіжній команді країни в 2011 році. Зараз грає за основний склад національної збірної, у якій провів 4 матчі.

Досягнення

Іван Петряк - один із найбільш перспективних футбольних півзахисників України. У складі донецького «Шахтаря» є чемпіоном України, а також володарем Кубка і Суперкубка країни.

Чутки і скандали

Іван Петряк потрапив в епіцентр скандалів і чуток у 2016 році, коли несподівано для всіх не потрапив у фінальну заявку збірної України на Чемпіонат Європи 2016 року. Тоді ходили чутки, що причиною відсутності молодого футболіста в команді став конфлікт зі старшим колегою Олегом Гусєвим. Однак сам футболіст цю інформацію всіляко заперечував.

Статки і джерела доходів

Іван Петряк - один із найбільш високооплачуваних молодих футбольних захисників України. Його зарплата в «Зорі» і «Шахтарі» оцінюється приблизно в 500 тисяч євро на рік.

Особисте життя і сім'я

Молодий футболіст вже встиг одружитися. Іван Петряк взяв шлюб із дівчиною Юлією. Нині молода пара живе в Угорщині, де живе і тренується футболіст.

Фото і відео


Дата народження
12 березня 1994
Країна
Україна
Соцмережі