Дата народження
22 квітня 1949
Країна
Україна
Соцмережі

Радянський і український естрадний співак і композитор, народний артист України. З 2005 р. - художній керівник Державного театрально-видовищного агентства. Гастролював у Канаді, Індії, Бразилії, Італії, Греції, США тощо.

Дата народження:
22.04.1949 р.
Рідне місто:
село Осій (Закарпатська область)

Іван Попович з дитинства захоплювався музикою. Саме з цим мистецтвом без вагань він вирішив пов'язати своє майбутнє.

Здобувши середню освіту, Іван Попович вступив до культурно-просвітницького училища. Там він опановував професію хорового диригента.
У 1970-му році він переїхав до Львова. У цьому місті хлопець вступив до консерваторії.

У студентські роки Іван Попович увійшов до складу ансамблю «Арніка».
У 1973-му році юнак зміг заявити світові про свій талант. Тоді Іван Попович переміг на міжнародному молодіжному фестивалі в Берліні.

У 1976-му році разом з Віктором Морозовим він створив власний вокально-інструментальний ансамбль. Колектив отримав назву «Ровесник».

Через рік керівництво Львівської філармонії запропонувало співпрацю Івану Поповичу і його колективу.

Незабаром ансамбль «Ровесник» випустив трек «Люба-Люба», який набув популярності. Пісня стала «візитною карткою» колективу та Івана Поповича зокрема.
У 1979-му році співак разом із Русланом Іщуком заснував новий музичний колектив ВІА «Закарпаття».

У 1982-му році Іван Попович отримав роботу в київському державному мюзик-холі. Там він працював протягом 5-ти років.

У 1987-му році Іван Попович став солістом театру естради. У цей період співак здобув величезну популярність по всій Україні. Його пісні стали часто крутитися на радіо.

У 2001-му році відбувся реліз дебютного сольного альбому Івана Поповича. Платівка отримала назву «Золото Карпат».

У 2005-му році Іван Попович став керівником театрально-видовищного агентства.
За роки своєї творчості Іван Попович дав ряд концертів у Європі, Азії, США, Канаді та Латинській Америці.

Особисте життя

Першою дружиною Івана була дівчина, на ім'я Оксана. Із нею він одружився, коли ще жив у Львові. На той момент Іван Попович вже користувався популярністю і навіть виступав закордоном. Подружжя жило в гарній квартирі і володіло власним авто. Переїзд до Києва став болючим для молодої сім'ї. У столиці артисту довелося почати життя спочатку. Іван оселився в маленькій обшарпаній кімнатці. Оксані вкрай не сподобалися нові умови життя. Вона повернулася до Львова і незабаром подала на розлучення. Розрив відносин був дуже болючим для співака. Він залишив колишній дружині все своє львівське майно.

Під час шлюборозлучного процесу Іван Попович вже перебував у стосунках з колегою по роботі. Жінку звали Марічка.

У 1990-му році у пари народилася дочка. Батьки назвали дочку Соломією.

Скандали

В інтерв'ю з газетою «Бульвар Гордона» Іван Попович розповів про проблеми з радянськими чиновниками. За його словами, предметом для скандалу з представниками Мінкульту послужила мова пісень. Культурний чиновник заявив, що «западинські» пісні Поповича «на хрін нікому не будуть потрібні», поки він не заспіває російською мовою.

У вересні 2018-го року Іван Попович потрапив у жахливу ДТП. Інцидент трапився в суботу, 22-го вересня. Команда артиста прямувала в Полтаву на концерт. По дорозі трапилася аварія. Про причини не повідомлялося. В одному з автомобілів загинула жінка. Сам співак потрапив у реанімацію у важкому стані.

Статок

Інформація про доходи співака відсутня.

Дата народження
22 квітня 1949
Країна
Україна
Соцмережі