Країна
Україна
Соцмережі

Біографія           

З'явився на світ 24 травня 1990 року в Донецьку. Закінчив середню школу №51.

Вищу освіту здобув в 2013 році в Київському національному університеті імені Шевченка, на історичному факультеті.

Кар'єра

Після закінчення навчання залишився на кафедрі історії в якості аспіранта і викладача.

У 2014 році став одним із засновників проекту онлайн навчання «Prometheus».

З 2018 року починає навчання в Стенфордському університеті (Сполучені штати Америки) на програмі, розробленій спеціально під українські реалії «Ukrainian Emerging Leaders».

Досягнення

Включений до рейтингу «30 до 30» інформаційно-аналітичного видання «Forbes Україна».

Аудиторія персональної сторінки Івана Примаченко в соціальній мережі Facebook складає майже вісімнадцять тисяч читачів.

Чутки і скандали

До того, як Іван Примаченко потрапив в програму підвищення знань в університеті Стенфорда, він виступав із заявами про «відмирання» системи освіти поза мережею Інтернет. Що було зрозуміло в зв'язку з розкручуванням його проекту онлайн освіти. Однак потрапивши на навчання в один з найбагатших ВНЗ світу Іван став говорити протилежне.

Тільки початкові інвестиції на запуск освітнього порталу склали 5 000 доларів США. Сьогодні сайт спонсорують кілька українських та міжнародних освітніх фондів.

Судячи з участі в освітній програмі, націленої на підготовку грамотних політичних лідерів, після закінчення перебування в США, Іван Примаченко збирається робити політичну кар'єру в Україні.

У березні 2018 року на своїй сторінці розмістив інформацію про те, що один з найбільших освітніх порталів світу «Coursera» більше не є безкоштовним. При цьому наголошуючи на той факт, що його «Prometheus» - безкоштовний. Поки безкоштовний. Коли інші фахівці поправили його, вказавши що курси можна проходити безкоштовно після заповнення невеликої анкети - Іван Примаченко став не переконливо розповідати про нестачу мотивації у людей і небажання чекати відповіді на анкету.

Стан і джерело доходу

Як неодноразово підкреслював сам Іван Примаченко, фінансування освітнього онлайн порталу проводиться міжнародними фінансовими фондами. В команду підтримки роботи сайту входить близько 10 осіб. Однак інформацію про їхні зарплати воліють не розголошувати.

Особисте життя і сім'я

Неодружений. Дітей немає. Живе з рудим котом на ім'я Варвар.

Фото і відео

https://www.youtube.com/watch?v=BD5P_cBeEu8

Країна
Україна
Соцмережі